PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : setool2 Lite ؛ هک و فلش گوشیهای db2010 CID49 و db2020 CID49-51-52 ؛ (آرشیو)

صفحه ها : 1 2 [3] 4

mmshn_love
06-09-2007, 21:15
ابی جان شما باید زبانهای فارسی رو به این مسیر انتقال بدی
tpa\preset\system\language
زبانهای فارسی رو باید به این مسیر انتقال بدی و در ضمن فایل customiz.xml هم باید زیانها فارسی رو اضافه کنی من خودم برای w800 همین کار و کردم و زیانهای EMEA_1 رو به EMEA_6 تغییر دادم . فایل آموزشی رو بخون تا مراحا انتقال و جایگزینی رو اشتباه نری

^*^magnanimous^*^
06-09-2007, 21:46
سلام به تمامی برو بچ سونی اریکسون
اول از اقا ایمان ومسعود خان تشکر میکنم بابت راهنماییشون
یه سوالی که داشتم اینه که چطوری من میتونم زبان فارسی رو به زبانهای گوشیم اضافه کنم
و در ضمن بهترین درایور برای گوشی من چی هست(میخوام عکس با کیفیت بگیره در محیط بسته مثل اتاق ) گوشیمم w810 هستش
به نظر من درایور 1,8 برای اینکار مناسبه ولی در کل من درایور 8,54 رو ترجیح میدم

ebi55555
06-09-2007, 21:52
اقای mmshn_love فایل اموزشیو از کجا پیدا کنم در ضمن میشه بگی زبان فارسی گوشیمو از کجا پیدا کنم

mmshn_love
06-09-2007, 22:26
اقای mmshn_love فایل اموزشیو از کجا پیدا کنم در ضمن میشه بگی زبان فارسی گوشیمو از کجا پیدا کنم

دوست گرامی این فایل آموزشی setool2lite قرار داره
http://www.mobilesara.net/attachment.php?attachmentid=74582&d=1188087024

شما میتونی Main , FS رو دوباره فلش کنی فقط FS پیدا کنی که EMEA_6 باشه یه سر به آرشیو دانلود بزن و فریمور های w810 نگاه کن

Reza.Ahmadi
06-09-2007, 22:38
شرمنده من این درخواست رو در اینجا میکنم.کسی پچهای زیر رو داره؟لطفا لینک بزارین(اگه هست)
1-وقتی گوشی در حال زنگ خوردن هستش فلش گوشی روشن بشه.
2-وقتی گوشی رو روشن میکنیم پایین اسارت آپ هر اسمس که میخواهیم بنویسیم.
3-نرم افزار WinHEX
و یه سوال دیگه آیا برای P990 این جور فایلها وجود داره؟
با تشکر.

bastaki4u
06-09-2007, 22:44
با سلام
میشه گوشی که خاموشه و مشکل فلش داره با این روش احیا کرد؟
ممنون

mahdi_salam55
06-09-2007, 23:03
سلام.
یه سوال از اساتید خودم.
مثلا من یه گوشی w800 یا K750 یا W810 دارم و فیریمور آنها هر چی که باشه من میتوانم با دانلود کردن فقط یک نوع Main و FS برای هر سه گوشی اقدام به فلش کنم.
برای واضح شدن:
من یک W810 با فیریمور R4EA031دارم و از اینترنت Main و FS مربوط بهR4GC010 را دانلود کردم.آیا میتونم با این فایل شروع به فلش کنم؟
در ضمن یه سوال دیگه : آدرس برای تغییر فایل صدا یا درایور دوربین یا ... در W800و K750 با W810 یکی هست ؟

armiali
06-09-2007, 23:51
اقا کمک کنید این فایلهای ssw رو چطوری روی w810 فلش کنیم

این عکس رو نگاه کنید

:praise: :praise: :praise:

Masoud57
07-09-2007, 01:40
سوالام خیلی برام مهمه وگرنه مطرح نمی کردم.
مسعود جان گوشیم رویplease wait گیر کرده ولی سریال چنج نیست.من گوشی رو اپ کردم.یه چند روز بعد ریست کردم که این طوری شد.
تا حالا دو جا بردمش.اولی گفت به باکس وصل نمی شه اون یکی گفت ای سی فلشش سوخته.
من تو خونه هم که می خواستم فلش کنم.کابلو وصل می کردم و log می گرفتم ولی بعد چند ثانیه خود به خود قطع می شد و کامپیوتر پیغام می داد که usb وصل نیست.
گوشیم فقط با کابل usb و شارژر شارژ می شه و اگه شارژر تنها باشه هی خاموش روشن می شه.با اینکه اصلا کار نمی کنه ولی خیلی زود شارژ تموم می کنه!
من فکر می کنم اشکال از باتری باشه چون باتری رو بهم ندادن وقتی گوشی رو تحویل دادم.
مسعو جان کمک می خوام اساسی.
مسعود جان یه سوال دیگه.می شه از فایل هایی که موبایل فروشیه داره استفاده کرد برای فلش با setool2lite. مدل های زیادی برام رایت کرد

احتمالا مشکل ممکن سخت افزاری باشه.
ولی یک روش هم میگم آن را امتحان کن ببین درست میشه یا نه. گوشی خود را به یک تعمیراتی ببر که باکس SETOOL داره و بهش بگو GDFS با فرمت SSW بهش فلش کنه و بعد آن GDFS را آنلاک کنه و فلش کنه و ببین گوشی درست میشه یا نه.

اگه گوشی را باکس SETOOL هم نشناخت باکس CRUISER حتما رپیر میکنه آن را هم امتحان کن.

اگه درست نشد باید مشکل سخت افزاری باشه.

این فایل EROM به چه دردی میخوره؟

تو کامپیوتر بایوس به چه دردی میخوره. اگه این سئوال را جواب بدی حتما به جواب EROM هم میرسی!

دوست عزیز چرا اینکار رو کردی دوستان که گفتن نمیشه.فایل های W800 رو بریز ببین چی میشه شاید درست شد.:exclaim:
راستی اون پچی روکه مسعود جون درست کرده بود واسه رد کردن Please Wait رو گوشی ریختی؟

چون GDFS گوشی داغون شده بود اون پچ هم نمیتونه کمکی بهش بکنه.
حتما بعد از این مورد که برای rezaahmadi (http://www.mobilestan.net/member.php?u=123120) عزیز رخ داد و گوشی 750 را با فلش فایل 810 فلش نکنید چون اولین موردی که پیش میاد GDFS به کلی خراب میشه.

Masoud57
07-09-2007, 01:53
سلام.
یه سوال .
مثلا من یه گوشی w800 یا K750 یا W810 دارم و فیریمور آنها هر چی که باشه من میتوانم با دانلود کردن فقط یک نوع Main و FS برای هر سه گوشی اقدام به فلش کنم.
برای واضح شدن:
من یک W810 با فیریمور R4EA031دارم و از اینترنت Main و FS مربوط بهR4GC010 را دانلود کردم.آیا میتونم با این فایل شروع به فلش کنم؟
در ضمن یه سوال دیگه : آدرس برای تغییر فایل صدا یا درایور دوربین یا ... در W800و K750 با W810 یکی هست ؟

فریمورها برای هر نوع گوشی اختصاصی هستند. و نمیشه یک فریمور دانلود کرد و برای همه استفاده کرد.
بله آدرسهای صدا و دوربین یکی هست.

اقا کمک کنید این فایلهای ssw رو چطوری روی w810 فلش کنیم

این عکس رو نگاه کنید

همان طور که در عکس نشان داده ای فقط با باکس SETOOL !!

iman_sfm
07-09-2007, 01:56
سلام.
یه سوال از اساتید خودم.
برای واضح شدن:
هر نسخه فریموری رو میشه روی گوشی نصب کرد ولی باید مخصوص خود همون گوشی باشه. یعنی فقط باید فریمور W810 رو روی W810 نصب کرد نه روی گوشی دیگری.حالا نسخه فریمور هر چی میخواد باشه.البته اگر جدیدتر باشه حتما دارای ایرادات کمتری هست.اگر نسخه فریمور شما R4EA031 هست شما میتونی R4GC010 رو روی گوشی فلش کنی و از این به بعد فریمور شما R4GC010 میشه. برای فلش به غیر از فایلهای Main و FS که هردو باید مربوط به یک نسخه فریمور باشند باید فایل کاستومایز هم داشته باشی.
یک استثنا هم هست.از اونجایی که گوشیهای k750 و W800 از نظر سخت افزاری کاملا شبیه یکدیگرند میشه فریمورهای W800 رو روی K750 هم فلش کرد.
مسیر فایلهای صدا و دوربین و ... در اکثر گوشیهای جاوای سونی اریکسون مثل هم است با این تفاوت که گوشیهای جدیدتر یکسری فایلهای بیشتری مانند فونت یا منوی فلش هم دارند.
==========================================
ویرایش:
مسعود جون شرمنده پستهامون همزمان شد.اگه میدونستم شما هم پست زدی من دیگه جسارت نمیکردم.

Masoud57
07-09-2007, 02:24
مسعود جون شرمنده پستهامون همزمان شد.اگه میدونستم شما هم پست زدی من دیگه جسارت نمیکردم

آقا این حرفها چیه!

این مشکل برای من هم رخ میده چون من جواب را آفلابن مینویسم و بعد پست میکنم. البته شما توضیحات کامل را نوشتید.

zizoo_68
07-09-2007, 02:58
احتمالا مشکل ممکن سخت افزاری باشه.
ولی یک روش هم میگم آن را امتحان کن ببین درست میشه یا نه. گوشی خود را به یک تعمیراتی ببر که باکس SETOOL داره و بهش بگو GDFS با فرمت SSW بهش فلش کنه و بعد آن GDFS را آنلاک کنه و فلش کنه و ببین گوشی درست میشه یا نه.

اگه گوشی را باکس SETOOL هم نشناخت باکس CRUISER حتما رپیر میکنه آن را هم امتحان کن.

اگه درست نشد باید مشکل سخت افزاری باشه.

درست شد!!!

مسعود جان نمی دونی چه قدر کیف کردم اخه بعد 1 ماه گوشیم روشن شد
درست حدس زده بودم مشکل باتریش بود.رفتم یکی دیگه خریدم.
مثلا پیش یکی از بهترین های اهواز بردمش.خاک بر سرش.

مسعود جان واقعا از زحماتی که می کشی ممنونم.و همینطور از zahedy2006 عزیز که نمی دونم اگه SeKing رو معرفی نمی کرد چه کار می کردم اخه هرچی گشتم نتونستم فایلهای k800 رو پیدا کنم تو این وقت کم.من فردا می خواستم برم مسافرت
ممنونم.

nima643
07-09-2007, 03:54
منظور شما از فایل لایر چیست؟
فایلی که اسکرول رو حذف میکنه و فونت رو تغیر میده!
منظورم لایوت بود

iman_sfm
07-09-2007, 04:11
فایلی که اسکرول رو حذف میکنه و فونت رو تغیر میده!
منظورم لایوت بود
بهش میگن لایوت <Layout>
من از این استفاده میکنم.هم اسکرول رو حذف میکنه هم فونت رو کوچیکتر میکنه.

Masoud57
07-09-2007, 04:54
درست شد!!!

مسعود جان نمی دونی چه قدر کیف کردم اخه بعد 1 ماه گوشیم روشن شد
درست حدس زده بودم مشکل باتریش بود.رفتم یکی دیگه خریدم.
مثلا پیش یکی از بهترین های اهواز بردمش.*****************

مسعود جان واقعا از زحماتی که می کشی ممنونم.و همینطور از zahedy2006 عزیز که نمی دونم اگه SeKing رو معرفی نمی کرد چه کار می کردم اخه هرچی گشتم نتونستم فایلهای k800 رو پیدا کنم تو این وقت کم.من فردا می خواستم برم مسافرت
ممنونم.

من فکر میکردم گوشی شما K750 هست! به مشخصات شما توجه نکرده بودم.

این برنامه Seking در مورد فلش فایلها در دو مورد هم به داد من رسیده.

دوست عزیز یک مورد هم میخواستم بگم تو تاپیک های عمومی توهین و زیر سئوال بردن یک نفر اصلا شایسته نیست.خودت میدانی سر درآوردن از گوشی واقعا تجربه و اطلاعات زیادی میخواهد.

-

behzadi
07-09-2007, 12:28
با سلام
لطفا لینک اخرین ورژن main - fs - custom جهت گوشی 810 که قابلیت ساپورت با برنامه setool2lite را داشته باشند را مرحمت فرمایید.
ممنونم

Reza.Ahmadi
07-09-2007, 13:01
با سلام
لطفا لینک اخرین ورژن main - fs - custom جهت گوشی 810 که قابلیت ساپورت با برنامه setool2lite را داشته باشند را مرحمت فرمایید.
ممنونم
دوست عزیز لطفا سوال رو درست مطرح کنید.W810 یا K810؟

Reza.Ahmadi
07-09-2007, 13:06
من میخوام یک گوشی K510 یکی از دوستانم رو فلش کنم.فایل مین رو گرفتم لطفا از توی سایت زیر کدوم فایل FS رو دانلود کنم؟راستی گوشی هم سریال چنج هستش مشکل Please Wait بازم پیش میاد لطفا آقای مسعود عزیز که یک سری پچ برای حل این مشکل درست کرده بودن اگه برای K510 رو هم دارن لینک بزارن.راستی جول من رو هم ندادید.
آیا برای P990 هم پچ وجود دارد؟
اگه میشه این پچ ها رو هم دارید لینک بزارید:
1-وقتی گوشی زنگ میخوره فلش گوشی چشمک بزنه.
2-وقتی گوشی رو روشن میکنیم در Start Up هر اسمی که میخوایم پایین صفحه قرار بدیم.
با تشکر از زحمات همه شما موبایلستانی ها.
اینم فایل های FS:
http://www.iprotebe.cz/firmware-k510-cid49-r4ea031-fs

armiali
07-09-2007, 14:33
یعنی راه دیگه ای نداره برای فلش کردن فایلهای ssw؟

پس چرا فریمور میزارن با فرمت ssw؟

Agostino
07-09-2007, 15:03
سلام سلام
من امروز گوشی k750رو w800کردم از این پچ برای PLZ waitاستفاده کردم
گوشیمم بالا اومد آقا دسته همه دوستان درد نکنه راستی من مدل گوشی رو یادم رفت w800انتخاب کنم ولی بازم گوشیم بالا اومد
راستی این برنامه مگهIMEI اصلی گوشی رو نشون نمیده آخه با ماله پشت گوشیم فرق میکرد جریان چیه؟
بعد اینکه من پچ رادیو بدون هندسفری رو ریختم رو گوشی ولی کار نکرد چرا؟

mmshn_love
07-09-2007, 16:10
سلام سلام
من امروز گوشی k750رو w800کردم از این پچ برای PLZ waitاستفاده کردم
گوشیمم بالا اومد آقا دسته همه دوستان درد نکنه راستی من مدل گوشی رو یادم رفت w800انتخاب کنم ولی بازم گوشیم بالا اومد
راستی این برنامه مگهIMEI اصلی گوشی رو نشون نمیده آخه با ماله پشت گوشیم فرق میکرد جریان چیه؟
بعد اینکه من پچ رادیو بدون هندسفری رو ریختم رو گوشی ولی کار نکرد چرا؟

امکان داره برچسب رو گوشیت عوض شده باشه برنامه سریال رو درست نشون میده
در مورد پچ هم دقت کنید که ورژن فریمور و پچ یکی باشه و هنگام نصب بعد از سوال YES,No باید NO بزنید تا پچ نصب شود:whistle:

Agostino
07-09-2007, 16:14
امکان داره برچسب رو گوشیت عوض شده باشه برنامه سریال رو درست نشون میده
در مورد پچ هم دقت کنید که ورژن فریمور و پچ یکی باشه و هنگام نصب بعد از سوال YES,No باید NO بزنید تا پچ نصب شود:whistle:
اصلا پیامی نیومد که yes ,noداشته باشه؟!

mmshn_love
07-09-2007, 16:32
اصلا پیامی نیومد که yes ,noداشته باشه؟!
شما پچ رو در قسمت MISC file قرار دادی؟ مدل گوشی رو درست انتخاب کردی ؟
روی Write Scrip کلیک کردی ؟

Reza.Ahmadi
07-09-2007, 16:41
سلام خدمت آقایون.وقتی که با برنامه های Main2raw و sefstool فایل FS رو Exteract میکنیم.تمام اون فولدهایی که در برنامه Far داخلشون تغییرات انجام میدیم میاد به همراه فایلهاشون.منظورم اینه که یعنی میشه بدون اتصال به فار تمام اون فایلها مثل آکوستیک،منوها،زبان و ...رو در همون پوشه ای که Exteract شده کپی کنیم بعد با یک کانورتور او دوباره به FS.fbn تبدیل کنیم؟
با تشکر لطفا جواب پست قبلی من رو هم بدبد.

nima643
07-09-2007, 20:51
بهش میگن لایوت <Layout>
من از این استفاده میکنم.هم اسکرول رو حذف میکنه هم فونت رو کوچیکتر میکنه.
این فایلو فلش کردم رو گوشی ولی دیگه روشن نمیشه! http://freeshare.us/127fs1194685.gif

nima643
07-09-2007, 20:55
این فایلو فلش کردم رو گوشی ولی دیگه روشن نمیشه! http://freeshare.us/127fs1194685.gif
یک بار دیگه فلش کردم مشکل حل شد ممنون!

iman_sfm
08-09-2007, 00:25
سلام خدمت آقایون.وقتی که با برنامه های Main2raw و sefstool فایل FS رو Exteract میکنیم.تمام اون فولدهایی که در برنامه Far داخلشون تغییرات انجام میدیم میاد به همراه فایلهاشون.منظورم اینه که یعنی میشه بدون اتصال به فار تمام اون فایلها مثل آکوستیک،منوها،زبان و ...رو در همون پوشه ای که Exteract شده کپی کنیم بعد با یک کانورتور او دوباره به FS.fbn تبدیل کنیم؟
با تشکر لطفا جواب پست قبلی من رو هم بدبد.
اگه کانورتوری برای اینکار باشه خوبه.

Masoud57
08-09-2007, 01:34
من میخوام یک گوشی K510 یکی از دوستانم رو فلش کنم.فایل مین رو گرفتم لطفا از توی سایت زیر کدوم فایل FS رو دانلود کنم؟راستی گوشی هم سریال چنج هستش مشکل Please Wait بازم پیش میاد لطفا آقای مسعود عزیز که یک سری پچ برای حل این مشکل درست کرده بودن اگه برای K510 رو هم دارن لینک بزارن.راستی جول من رو هم ندادید.
آیا برای P990 هم پچ وجود دارد؟
اگه میشه این پچ ها رو هم دارید لینک بزارید:
1-وقتی گوشی زنگ میخوره فلش گوشی چشمک بزنه.
2-وقتی گوشی رو روشن میکنیم در Start Up هر اسمی که میخوایم پایین صفحه قرار بدیم.
با تشکر از زحمات همه شما موبایلستانی ها.
اینم فایل های FS:
http://www.iprotebe.cz/firmware-k510-cid49-r4ea031-fs

k510_r4ea031_fs_m_east_n_afr_red49.rar (http://www.iprotebe.cz/download/k510_r4ea031_fs_m_east_n_afr_red49.rar.html) این FS فارسی داره.

تا حالا موفق نشدم MAIN گوشی K510 را دانلود کنم و در 70 درصد دانلود کنسل میشود. اگه دانلود کنم حتما پچ Please wait را درست خواهم کرد.

برای پچها به سایت mobilefree.ru مراجعه کن.

zahedy2006
08-09-2007, 02:26
با سلام
ببخشيد من اينقدر پست هاي بيخودي و الكي مي زنم
ولي امروز تو اين سايتا يه برنامه پيدا كردم كه ظاهرا آنلاك مفتي مي كنه و آقاي ليزر(سازنده ستول2لايت) و گروه داوينچي ساختنش
برنامه رو آپلود كردم. اگه تكراري بود ببخشيد
در ضمن اگه كار نكرد بازم ببخشيد چون مي دونيد من گوشيم سوخته و نمي توانم امتحان كنم وگرنه الكي نمي گذاشتم.

Reza.Ahmadi
08-09-2007, 02:33
k510_r4ea031_fs_m_east_n_afr_red49.rar (http://www.iprotebe.cz/download/k510_r4ea031_fs_m_east_n_afr_red49.rar.html) این FS فارسی داره.

تا حالا موفق نشدم MAIN گوشی K510 را دانلود کنم و در 70 درصد دانلود کنسل میشود. اگه دانلود کنم حتما پچ Please wait را درست خواهم کرد.

برای پچها به سایت mobilefree.ru مراجعه کن.
مسعود جان من فایل main رو بدون هیچ مشکلی از سایت http://www.iprotebe.cz/ دانلود کردم.اگه براتون امکان داره این پچ Please Wait رو درست کنید.
با تشکر از زحمات شما دوست عزیز

zahedy2006
08-09-2007, 02:34
بازم سلام
اينم يه برنامه كه كار فلش رو انجام مي دهد ولي چون چندتا گزينه جالب (به نظر من) داشت گذاشتم
بازم اگه تكراري بود ببخشيد

iman_sfm
08-09-2007, 03:44
بازم سلام
اينم يه برنامه كه كار فلش رو انجام مي دهد ولي چون چندتا گزينه جالب (به نظر من) داشت گذاشتم
ممنون دوست عزیز ولی فکر کنم فقط برای CID36 باشه و گوشیهای K750 و W800 و Z520.

Masoud57
08-09-2007, 04:24
بازم سلام

این برنامه یک مزیت عالی داره و آن هم تبدیل brown به red برای گوشیهای cid-36

کلا با cid49 کار نمیکنه.

ولي امروز تو اين سايتا يه برنامه پيدا كردم كه ظاهرا آنلاك مفتي مي كنه و آقاي ليزر(سازنده ستول2لايت) و گروه داوينچي ساختنش
در ضمن اگه كار نكرد بازم ببخشيد چون مي دونيد من گوشيم سوخته و نمي توانم امتحان كنم وگرنه الكي نمي گذاشتم.

این برنامه را آقای den-po ساخته و از لودرهای مختلف استفاده کرده روی cid49 جواب نمیده. ولی با این برنامه من یه k750-brown را آنلوک کرده بودم البته cid36

Masoud57
08-09-2007, 04:27
مسعود جان من فایل main رو بدون هیچ مشکلی از سایت http://www.iprotebe.cz/ دانلود کردم.اگه براتون امکان داره این پچ Please Wait رو درست کنید.
با تشکر از زحمات شما دوست عزیز

من هم باید MAIN را دانلود کنم تا بتونم پچ Please wait بسازم
امروز 2 بار دانلود کردم و در هر مورد کنسل شد. (اینترنت زغالی دارم)

ولی ببینم فردا (امروز) میتونم از کافی نت دانلود کنم با نه. منتظر باشید.

Hamed_jon
08-09-2007, 07:36
فعلا چند روزی کار داره. مطالب را برای گوشیهای db2010 و db2020 مجزا میکنم.

اینو در MISC files قرار بده و بعد فلش را بزن، فضای SMS ها افزایش پیدا میکنه. ولی SMS های قبلی را دیگه نمیبینی. قبل از این عمل از SMSها با برنامه MyPhoneExplorer حتما بک آپ بگیر و بعد از افزایش ظرفیت دوباره آنها را به گوشی منتقل کن.

مدل هم فراموش نشود.

مسعود جان واقعا ممنون من اینو امتحان کردم و اس ام اس های گوشیم به 3800 تا افزایش یافت.

فقط عزیز اینو واسه K310 ریختم قاتی کرد و دیگه حتی یه دونه اس ام اس هم که میومد پیفام Full میداد و هیچی ذخیره نمیکرد. البته تغییرش دادم به قبلی و درست شد.

حالا میخوام بدونم میشه واسه گوشی K310 هم اس ام اس را افزایش داد؟؟؟:praise:

jancristof
08-09-2007, 08:36
با سلام

دوست عزیز میشه منظورتو از یک برنامه دیگه برای آنلاک بگی ؟
من هر چه به عقب برگشتم آن را پیدا نکردم میشه بگی تو کدام صفحه است وآیا میشه CID 49را آنلاک کرد یا نه ؟

:merci:

Agostino
08-09-2007, 09:30
سلام
آقا چه طوری میشه تعداده زیادی پچ رو یه پچ کرد و رو گوشی فلش کرد برنامش قبلا تو تاپیک مطرح شد ولی نتونستم پیداش کنم
راستی بهترین درایور صدا برا k750که به w800 r1bc002تبدیل شده چیه (من میخوام صدای ایرفونم زیاد تر بشه آخه کمه و صدای اسپیکرش)

hadi ejdeha
08-09-2007, 10:49
كاستوم كا 800 رو از اينجا بگيريد (آرشيو داونلود- بخش كاستوم براي موبايل)
http://www.mobilesara.net/showthread.php?p=370212&posted=1#post370212

در ضمن اگه فارسي نداشت (كاستوم رو مي گم - بايد فايل customize.xml رو باز كنيد و ببينيدهمچين چيزي توش هست <allowed-language>fa</allowed-language>) خودتون اضافه كنيد. دقت كنيد كه fs شما بايد فارسي رو ساپورت كنه (فكر كنم emea5 يا 6 بايد باشه)

با تشكر نتيجه رو هم اعلام كنيد.
برای کا800 اون main و FS که فارسی ساپورت میکنه اسمش چی باید باشه؟
برای کا 800 اصلا emea نداریم.نامگذاریها طور دیگریه.

hadi ejdeha
08-09-2007, 10:53
سلام
آقا چه طوری میشه تعداده زیادی پچ رو یه پچ کرد و رو گوشی فلش کرد برنامش قبلا تو تاپیک مطرح شد ولی نتونستم پیداش کنم
راستی بهترین درایور صدا برا k750که به w800 r1bc002تبدیل شده چیه (من میخوام صدای ایرفونم زیاد تر بشه آخه کمه و صدای اسپیکرش)
Black Ice wow صدای بالا،کیفیت عالی داره و به اسپیکر هم فشار زیادی نمیاره.

مگا ترون
08-09-2007, 12:25
Black Ice wow صدای بالا،کیفیت عالی داره و به اسپیکر هم فشار زیادی نمیاره.

دوست عزیز لطفا لینک دانلود و یا تایپکی که این آکوستیک رو داره بگو تا دانلود کنیم

rasoul_boss
08-09-2007, 12:45
من هم باید MAIN را دانلود کنم تا بتونم پچ Please wait بسازم
امروز 2 بار دانلود کردم و در هر مورد کنسل شد. (اینترنت زغالی دارم)

ولی ببینم فردا (امروز) میتونم از کافی نت دانلود کنم با نه. منتظر باشید.

http://soubor.iprotebe.cz/files/sony_ericsson/firmware/K510_R4EA031_MAIN_GENERIC_RED49.rar

آقا مسعود فايلو از اين مسير بگير
ميتوني با DAP گيري كه اگه احيانا قطع شد بتوني دوباره ادامش بدي

rasoul_boss
08-09-2007, 12:55
آقا مسعود واقعا ممنون واسه معرفي برنامه
من گوشيم اصلا با فار باز نميشد ولي با اين برنامه ديگه همه كار با گوشيم ميكنم

اين آقاي the_laser اهل كجاس؟
آخه اسمشو رو سايتاي روسي ديدم

براي K310 و K510 هم هر كس هر چي ميخواد بگه تا براش بذارم

فقط يه سوال
چرا من نتونستم براي K310 يا K510 فضاي sms رو زياد كنم؟
ببينين روشي كه ميگم همينه يا فرق داره
در مسير
ifs/setting/messaging
بايد محتوياته فايله pref_store.txt رو از /smsdata به /tpa تغيير بديم
درسته؟
براي من فقط sms هاي توي اينباكس ديگه ديده نميشه
ولي فضا همون 200 تاس

seyed20
08-09-2007, 13:36
آقا کسی می دونه این آکوستیک های توشارا به چه نوع گوشیهای سونی اریکسون می خوره؟
اگر می دونید بگید خیلی لازم دارم.:Neutral:

mani2007
08-09-2007, 13:59
نه

zahedy2006
08-09-2007, 14:10
دوست عزیز میشه منظورتو از یک برنامه دیگه برای آنلاک بگی ؟
من هر چه به عقب برگشتم آن را پیدا نکردم میشه بگی تو کدام صفحه است وآیا میشه CID 49را آنلاک کرد یا نه ؟

برنامه قبلي seking بود كه آنلاك رو انجام مي داد اما براي هربار كريديت مي خواست ، اونم 2 يورو(اگه اشتباه نكنم)

Reza.Ahmadi
08-09-2007, 14:10
آقا مسعود واقعا ممنون واسه معرفي برنامه
من گوشيم اصلا با فار باز نميشد ولي با اين برنامه ديگه همه كار با گوشيم ميكنم

آخه اسمشو رو سايتاي روسي ديدم

براي K310 و K510 هم هر كس هر چي ميخواد بگه تا براش بذارم

فقط يه سوال
چرا من نتونستم براي K310 يا K510 فضاي sms رو زياد كنم؟
ببينين روشي كه ميگم همينه يا فرق داره
در مسير
ifs/setting/messaging
بايد محتوياته فايله pref_store.txt رو از /smsdata به /tpa تغيير بديم
درسته؟
براي من فقط sms هاي توي اينباكس ديگه ديده نميشه
ولي فضا همون 200 تاس
دوست عزیز یه پچ بزار تا وقتی K510 سریال چنج رو فلش میکنیم روی Please wait گیر نکنه.

مگا ترون
08-09-2007, 14:15
آقا کسی می دونه این آکوستیک های توشارا به چه نوع گوشیهای سونی اریکسون می خوره؟
اگر می دونید بگید خیلی لازم دارم.:Neutral:

من خودم رو گوشی های K750_W800_W700_W810 ریختم عالی بود صدای با کیفیت و بلند.
ولی درست نیست رو گوشی هایی مثل K310_K510_Z530_W200 بریزی چون کم میارن و براشون ضرر داره.

Reza.Ahmadi
08-09-2007, 19:18
سلام خدمت همه دوستان.آیا برای P990 و K800 فایلهایی مثل فایلهای vkp که برای سری k و w هستش وجود داره؟
با تشکر

mmshn_love
08-09-2007, 21:21
با سلام خدمت دوستان موبایلستان
به درخواست یکی از دوستان آموزش تبدیل زبان FS های غیر فارسی رو به فارسی توضیح میدم امیدوارم که تکراری نبوده و مورد استفاده قرار بگیرد:
مثال : main , FS های زیر را در گوشی فلش کردیم که فاقد زبان فارسی میباشد،
W800_R1BD001_MAIN_EU_1_CA_RED36.bin
W800_R1BD001_FS_EMEA_1_RED36.bin
در ابتدای کار باید Custom pak مناسب با گوشی رو آماده کنیم . بهترین روش گرفتن بک آپ از خود گوشی هست که با برنامه SETool2lite امکان پذیر است ( رجوع به فایل آموزشی PDF همین برنامه ) .
با استفاده از اسکریپ readdir:/tpa بعد از گرفتن فایلهای سیستمی گوشی گه در پوشه ph_out برنامه Setool2lite قرار دارد به مسیر زیر میرویم:
tpa/preset/custom/
باید فایل customize.xml که در این آدرس (tpa/preset/custom/ ) قرار دارد را ویرایش کنیم:
قسمتهای شماره خورده را به همین ترتیب ویرایش میکنیم
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?>
- <customization>
- <info>
<cda-number>CDA102295/7</cda-number>  1
<cda-revision>R2A</cda-revision>
<model>W800i</model>
<operator>Generic</operator>
<language-variant-name>EMEA_6</language-variant-name>  2
<allowed-language>en</allowed-language> 3
<allowed-language>ar</allowed-language>
<allowed-language>fa</allowed-language>
<allowed-language>fr</allowed-language>
<allowed-language>ru</allowed-language>
</info>
- <wap>
……

1- این قسمت باید با CDA گوشی شما برابر باشد
2- این قسمت باید EMEA_6 باشد ( قبل از ویرایش EMEA_1 ) است
3- زبانهای ( en – ar – fa – fr – ru ) به همین ترتیب باید جایگزین شود
بعد از ویرایش قسمتهای ذکر شده تغییرات را ذخیره میکنیم

حال به این مسیر رفته ( tpa/preset/default ) و فایل default.xml را نیز ویرایش میکنیم و قسمت EMEA_1 را نیز EMEA_6 میکنیم :
<content-number>cxc1250093</content-number>
- <!--
The file system product number
-->
<content-revision>R1BD001</content-revision>
- <!--
The file system revision number
-->
<language-variant-name>EMEA_6</language-variant-name>  این قسمت

در گام بعدی تهیه فایلها فارسی متناسب با مدل گوشی است که در اینجا w800 l میباشد.

باید پوشه های زیر را به ترتیب بسازیم.
پوشه tpa و درون آن پوشه preset و در داخل آن سه پوشه custom , system default , , و درون پوشه سیستم پوشه language را میسازیم یعنی بدین ترتیب که هر فایل در پوشه خودش قرار بگیرد

Tpa/preset/custom/customiz.xml
Tpa/preset/default/defaul.xml
Tpa/preset/system/language/
که در پوشه language باید فایلهای زبان یعنی
Ar.lng , ar.t9 , fa.lng , fr.lng , fr.t9 , ru.lng , ru.t9 , lng.dat , lng.lst , wdb.t9
قرار بدیم .بعد باید پوشه tpa را zip کنیم .

حالا فایل custom آماده شده
.
نکته : فبل ار فلش این custom فایل یه تغییرات باید در GDFS بدهیم که مراحل کار تکمیل شود
طبق آموزشی که در فایل PDF برنامه setool2lite هست ( قسمت تغییر پک های زبان )
باید اطلاعات GDFS را که نیز EMEA_1 است را به EMEA_6 تغییر دهیم که مراحل کار درونPDF هست و از ذکر آن خوداری میکنم.
بعد از تغییر GDFS نوبت به فلش custom میرسد آنرا درون MISC file برنامه setool2lite قرار میدهیم و Flash میکنیم ( مدل گوشی فراموش نشود = رجوع به فایل PDF )
و بعد از تکمیل فلش برای اینکه فایلهای زبان EMEA_1 در گوشی نابود شود دستورات اسکریپ زیر را در فایل txt قرار میدهیم و در قسمت MISC file قرار میدهیم و Write SCRIPT میکنیم:

delfile:/tpa/preset/system/language/it.lng
delfile:/tpa/preset/system/language/lv.lng
delfile:/tpa/preset/system/language/pl.lng
delfile:/tpa/preset/system/language/pl.t9
delfile:/tpa/preset/system/language/et.lng
delfile:/tpa/preset/system/language/uk.lng

حالا با خیال راحت گوشی رو روشن میکنیم ، و این بار زبان فارسی رو نیز در گوشی داریم

توچه : مسئولیت این کار به عهده خود شما است ، قبل از انجام این کار فایل آموزشی PDF مربوط به برنامه SETOOL2lite که در همان تاپیک قرار دارد را بدقت بخوانید بعد اقدام به تغییر زبان نمایید.

به امید پیروزی برای تمام دوستان و مدیران موبایلستان

Copytight © 2007 mmshn_love  http://shnpc.blogfa.com E-mail: bisdai@gmail.com

jancristof
08-09-2007, 21:27
برنامه قبلي seking بود كه آنلاك رو انجام مي داد اما براي هربار كريديت مي خواست ، اونم 2 يورو(اگه اشتباه نكنم)

ممنون از راهنمایت
دوست عزیز شما که ADSL داری میشه یک لطفی بکنی ببینی برنامه ای برای آنلاک CID49 میتونی پیدا کنی مثل GDFStool2 با CID 36
وای اگه برای CID49 هم بزنن چی میشه
بازم ممنون

zahedy2006
08-09-2007, 23:57
ممنون از راهنمایت
دوست عزیز شما که ADSL داری میشه یک لطفی بکنی ببینی برنامه ای برای آنلاک CID49 میتونی پیدا کنی مثل GDFStool2 با CID 36
وای اگه برای CID49 هم بزنن چی میشه
بازم ممنون

گشتم اگه مي خواهي بگردي نيست
تو سايت هاي موبايل فري - se-nse و يه عالمه جاي ديگه
ولي مي تونم بگم 10 تا برنامه و سايت پيدا كردم كه با credit و dcu60 آنلاك مي كنند. :sad:

ولي يه نظر: من ديدم تو se-nse كاربرا از آقاي ليزر تقاضاي ساخت پچ و ... مي كنند و ايشون هم مي سازه خب ما هم يه در خواست بدهيم تا ورزن cid 49 به بالا اين برنامه رو بسازند

mily
09-09-2007, 00:29
سلام
من وقتي با Xs به گوشي وصل مي شم اپراتو ، سي دي اي و فريمور را نميشناسه چه كار بايد بكنم.

behzadi
09-09-2007, 00:33
با سلام و عذرخواهی مدل صحیح گوشی در پست 518 - w810 میباشد. منتظر پاسخ عزیزان صاحب نظر هستم.

Masoud57
09-09-2007, 01:52
حالا میخوام بدونم میشه واسه گوشی K310 هم اس ام اس را افزایش داد؟؟؟:praise:
در این مورد اطلاعاتی ندارم!

4 یا 5 صفحه برو عقبتر تو سایت آپ شده. با عنوان Patch collector

برای کا800 اون main و FS که فارسی ساپورت میکنه اسمش چی باید باشه؟
برای کا 800 اصلا emea نداریم.نامگذاریها طور دیگریه.

اینها هم عناوینی مثل S_ASIA_LEVAN یا M EAST N AFR دارند (برای فارسی)

کشور روسیه (تا جایی که بهش پادشاه سونی اریکسون می گویند)
در مورد سئوال دوم شما در اول پست جواب دادم

سلام خدمت همه دوستان.آیا برای P990 و K800 فایلهایی مثل فایلهای vkp که برای سری k و w هستش وجود داره؟

هنوز خیر!

Masoud57
09-09-2007, 02:07
با سلام و عذرخواهی مدل صحیح گوشی در پست 518 - w810 میباشد. منتظر پاسخ عزیزان صاحب نظر هستم.

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=25218

Masoud57
09-09-2007, 02:15
با سلام خدمت دوستان موبایلستان
به درخواست یکی از دوستان آموزش تبدیل زبان FS های غیر فارسی رو به فارسی توضیح میدم امیدوارم که تکراری نبوده و مورد استفاده قرار بگیرد:

با تشکر از زحمات شما
آموزش کامل و خوب بود ولی یک اشکال کوچک داشت و آن هم اینکه در فایل کاستومایز نباید این تگ تغییر داده شود.

<language-variant-name>EMEA_1</language-variant-name>

NaviD_Avril
09-09-2007, 02:22
با تشکر
سلام برای p990 پچ نیست و نخاهد اومد ولی برای کا 800 شاید بیاد
p990 که سیمباینه fs که به روت و برنامه ها بازه main هم با یه محدودیتهایی بازه واسه p990 میتونی با راحتی هر کاری که پچ میکنه با نصب برنامه کنی بدون هیچ سختی ولی چون ورژن سیمباینش جدیده به این زودیا برنامه واسش اندازه ی سیمباین 8 پیدا نمیشه

alibagheri354
09-09-2007, 13:55
سلام.
آقايون من w700 دارم با Setools يه سري پچ ريختم روگوشي . بعد كه گوشي رو روشن كردم . همش صفحه خاموش روشن ميشه . هيشكي توش نيست.

alibagheri354
09-09-2007, 14:18
گوشيم W700.
بعد از اينكه پچ رو ريختم وقتي روشن ميكنم بعد از لوگوي سوني اريكسون صفحه سفيد ميشه بعد صفحش هي خاموش روشن ميشه

مگا ترون
09-09-2007, 18:36
گوشيم W700.
بعد از اينكه پچ رو ريختم وقتي روشن ميكنم بعد از لوگوي سوني اريكسون صفحه سفيد ميشه بعد صفحش هي خاموش روشن ميشه

یه کم توضیح بیشتر بده.چطوری پچ رو ریختی چه مراحلی رو طی کردی کدوم پچ رو ریختی پچ متناسب با فریمورت بود؟

Pooryia_khan
09-09-2007, 19:39
با سلام

آقا مسعود من یک گوشی W200 دارم . CID 52 هم هست . من می خواستم با برنامه Setool2 lite فارسيش كنم . می خواستم به من کامل توضیح بدید چی کار کنم و فایلهای آن را برام بزارید .
در ضمن من PDF را هم خواندم اما چیزی نفهمیدم . اگر زودتر جوابم را بدید منمنون می شم . باید فردا به دوستم تحئیلش بدم .

Masoud57
10-09-2007, 02:04
با سلام

آقا مسعود من یک گوشی W200 دارم . CID 52 هم هست . من می خواستم با برنامه Setool2 lite فارسيش كنم . می خواستم به من کامل توضیح بدید چی کار کنم و فایلهای آن را برام بزارید .
در ضمن من PDF را هم خواندم اما چیزی نفهمیدم . اگر زودتر جوابم را بدید منمنون می شم . باید فردا به دوستم تحئیلش بدم .

اگه PDF را مطالعه کردی و هیچی متوجه نشدی بهتره بیخیال این کار بشی! (یعنی تجربه زیادی لازم داره)

بشین تاپیک را بخون همه مطالب را داره و بعضی از مطالب چند بار گفته شده. (اگه چند روز هم صبر کنی ویرایش دوم PDF را آپ خواهم کرد)

فول فلش کن فارسی میشه. از دو برنامه Sking و setool ورژن 1.08 استفاده کن. در چند صفحه قبل کار با آن با شکل نشان داده شد.

am_vooroojake
10-09-2007, 07:36
با تشکر از زحمات شما
آموزش کامل و خوب بود ولی یک اشکال کوچک داشت و آن هم اینکه در فایل کاستومایز نباید این تگ تغییر داده شود.

<language-variant-name>EMEA_1</language-variant-name>
ببخشید که می پرسم با توجه به گفته شما ونوشته دوستمان که گفته بودند که هم در customize.xml و هم در default.xml باید EMEA_1 را به EMEA_6 تبدیل کرد دیگر لزومی به انجام این کار نیست
بعد یک چیز دیگر گوشی من K800 هست و وقتی دستور readdir:/tpa و یا دستور readpkg:/tpa/preset/custom را در text می نویسم و write script را می زنم هم فایل customize.xml و هم default.xml خالی بر می گردند و هیچ نوشته در آن ها نیست عیب کار از چی هست ؟

elmas
10-09-2007, 07:59
ايا فايل اموزشي جديد اماده شد يا نه چون من چند روز نبودم خبر ندارم با تشكر از مسعود عزيز

Masoud57
10-09-2007, 08:29
ببخشید که می پرسم با توجه به گفته شما ونوشته دوستمان که گفته بودند که هم در customize.xml و هم در default.xml باید EMEA_1 را به EMEA_6 تبدیل کرد دیگر لزومی به انجام این کار نیست
بعد یک چیز دیگر گوشی من K800 هست و وقتی دستور readdir:/tpa و یا دستور readpkg:/tpa/preset/custom را در text می نویسم و write script را می زنم هم فایل customize.xml و هم default.xml خالی بر می گردند و هیچ نوشته در آن ها نیست عیب کار از چی هست ؟

بله درست است لزومی ندارد.
در PDF گفته شده در گوشیهای DB2020 شما نمیتوانید این دستورات را اجرا کنید.
یعنی هر دستوری که فایلها را بکشه بیرون روی DB2020 کار نمیکنه.

ايا فايل اموزشي جديد اماده شد يا نه چون من چند روز نبودم خبر ندارم با تشكر از مسعود عزيز

دیگه تمموم میشه تو صفحات آخر هستم.

hadi ejdeha
10-09-2007, 10:23
آقا مسعود من اگه اینارو فلش کنم بازم فارسی ندارم؟
K800_R1KG001_MAIN_GENERIC_WI_RED52
K800_R1KG001_FS_MEDITERR_RED52
K800i_CDA102511_105_M_EAST_N_AFR

1-برای یک ورژن main، هر FS ی که با اون فریمور باشه میشه بذاریم؟
2-آیا main هم زبانهای مخصوص داره یا فقط FS داره؟
3-آیا کاستوم هم به ورژن فریمور و CID گوشی مربوطه؟
4-اگه کاستوم رو که مال یک یک اف اس دیگه است بذاریم چی میشه؟

ممنون 1000 تا!

Hamed_jon
10-09-2007, 17:50
دوستان عزیز من هنگام ریختن منو با این نرم افزار به مشکل برمیخورم.
یعنی تمامی مراحل انجام میشه اما بعد از روشن کردن گوشی هیچ تغییری انجام نمیشه.

مشکل رو کاملا در پست پایین شرح دادم . ممنون میشم راهنمایی کنید.
http://www.mobilestan.net/showpost.php?p=375839&postcount=34

alibagheri354
10-09-2007, 18:21
یه کم توضیح بیشتر بده.چطوری پچ رو ریختی چه مراحلی رو طی کردی کدوم پچ رو ریختی پچ متناسب با فریمورت بود؟
من رفتم باbox فلش كردم . هزينشم 5000 تومن .
حالا من هرچي پچ w700 ميريزم رو گوشي هيچ تغييري نميكنه
اينم log گوشي

welcome to setool2 lite,DB2010/DB2012 CID49 edition v 1.01
Loaded 51 flash descriptors
ChipID:8040,EMP protocol:0301
PHONE IS RED RETAIL PRODUCT
FLASH CID detected:49
Speed:921600
Flash ID check:890D
Flash props sent ok
OTP LOCKED:1 CID:49 PAF:1 IMEI:************** CERT:RED
FLASH CID:49 COLOR:RED

MAPP CXC article: R1CA021 prgCXC1250518_TAIWAN_CR
MAPP CXC version: R1CA021
Language Package:EMEA_6
CDA article: CDA102295/7
CDA version: R2A
Default article: cxc1250522
Default version: 1E0W

Operator: 000-00

USERCODE:0000

RESTORATION FILE PRESENT FOR DETECTED FIRMWARE

Elapsed:5 secs.

مگا ترون
10-09-2007, 19:22
اينم log گوشي

welcome to setool2 lite,DB2010/DB2012 CID49 edition v 1.01
Flash ID check:890D
Flash props sent ok
OTP LOCKED:1 CID:49 PAF:1 IMEI:************** CERT:RED
FLASH CID:49 COLOR:RED

MAPP CXC version: R1CA021
Language Package:EMEA_6
CDA article: CDA102295/7
CDA version: R2A
Default article: cxc1250522
Default version: 1E0W

Operator: 000-00

USERCODE:0000

RESTORATION FILE PRESENT FOR DETECTED FIRMWARE

اگه مراحل ریختن پچ و اینکه چه پچی رو می زنی بگی بهتر می تونیم کمک کنیم.در ضمن بعضی از پچها مشکل دارن بهتره از پچهایی که تو انجمن هست و تست شده استفاده کنی.واسه خود من پیش اومده که پچ مشکل داشته مجبور شدم Main رو دوباره فلش کنم.

bahador_2006
10-09-2007, 19:59
اقا مسعود سلام
مزاحم همیشگی
از کجا میتونم کاستوم پک گوشی های k800و k550 رو پیدا کنم.

akbarmobile
10-09-2007, 21:01
چگونه میتونم فضای اس ام اس w700iرو زیاد کنم؟؟؟

مگا ترون
10-09-2007, 21:32
چگونه میتونم فضای اس ام اس w700iرو زیاد کنم؟؟؟

شما ابتدا فایل زیپ شده زیر رو دانلود کنین.
سپس برنامه Setoll رو باز کنین
مدل گوشی رو(W700)انتخاب کنین.(خیلی مهمه).
فایل زیپ شده ایی رو که دانلود کردین در قسمت MISC files قرار بدید
گزینه فلش رو انتخاب کنین.
دکمه C گوشی رو گرفته و کابل رو به گوشی وصل کنین(از قبل سیم کارت و رم رو از گوشی جدا کنید ، گوشی هم باید خاموش باشه)
برنامه بعد از چند ثانیه می خواد که باطری دربیارین و دوباره جا بزنین .
بعد از جا زدن باطری کابل رو به گوشی متصل کنین و گزینه READY رو بزنین.
منتظر باشین تا کار برنامه تموم بشه.
نکته:شما باید درایو USB رو از قبل نصب کرده باشین تا گوشی به هنگام وصل شدن به برنامه روشن نشه.

Masoud57
11-09-2007, 02:03
آقا مسعود من اگه اینارو فلش کنم بازم فارسی ندارم؟
K800_R1KG001_MAIN_GENERIC_WI_RED52
K800_R1KG001_FS_MEDITERR_RED52
K800i_CDA102511_105_M_EAST_N_AFR

1-برای یک ورژن main، هر FS ی که با اون فریمور باشه میشه بذاریم؟
2-آیا main هم زبانهای مخصوص داره یا فقط FS داره؟
3-آیا کاستوم هم به ورژن فریمور و CID گوشی مربوطه؟
4-اگه کاستوم رو که مال یک یک اف اس دیگه است بذاریم چی میشه؟

ممنون 1000 تا!

معلومه فارسی نمیشه چون شما FS را فارسی انتخاب نکردید.

1- بله
2-بله - MAIN مورد استفاده ما باید EU-EMEA-GENERIC و ... باشه.
3-خیر
4- هر زبانی که در کاستوم وجود داره فقط آن نمایش داده میشه. معمولا فقط en

Masoud57
11-09-2007, 02:07
اينم log گوشي

MAIN شما اشتباه فلش شده.

باید از MAIN عمومی EU-EMEA استفاده کنید تا پچها نصب شوند.

Masoud57
11-09-2007, 02:13
اقا مسعود سلام
مزاحم همیشگی
از کجا میتونم کاستوم پک گوشی های k800و k550 رو پیدا کنم.

در آرشیو دانلود یک کاستوم پک کلی آپ کرده ام که برای هر گوشی میتونه استفاده بشه و تمام زبانها را ساپورت میکنه به آنجا مراجعه کن.

http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=29185&page=5 پست 41

iman_sfm
11-09-2007, 03:38
مسعود جان برای حذف اسکریپت از Gdfs باید چیکار کنیم.مثلا بخواهیم منوی باطری رو که با کد اضافه کردیم رو حذف کنیم؟

Masoud57
11-09-2007, 04:01
مسعود جان برای حذف اسکریپت از Gdfs باید چیکار کنیم.مثلا بخواهیم منوی باطری رو که با کد اضافه کردیم رو حذف کنیم؟

ایمان جان از دو روش

1- برگرداندن GDFS که قبل از نصب اسکریپت از آن بک آپ تهیه شده.

2- برگرداندن از طریق اسکریپت که برای باطری گذاشتم.

تست کن و جواب را در این تاپیک بنویس.

iman_sfm
11-09-2007, 05:15
دستت درد نکنه مسعود جان جواب داد.
فقط میخواستم ببینم دستوری برای حذف اسکریپت از Gdfs وجود داره یا نه (مثل حذف پچ) که دیدم با یک دستور دیگه میشه عملکرد یک اسکریپت دیگه رو غیر فعال کرد.

Hamed_jon
11-09-2007, 06:44
آقا مسعود سلام
واقعا شرمندم.

عزیز من با این برنامه منویی رو که زیپ کرده بودم در قسمت Misc File قرار دادم و کلید Flash رو زدم و مراحل کار بدرستی انجام شد اما بعد از روشن کردن گوشی هیچ تغییری انجام نشد.
میشه بگین اشکال کار کجاست؟

Masoud57
11-09-2007, 07:40
آقا مسعود سلام
واقعا شرمندم.

عزیز من با این برنامه منویی رو که زیپ کرده بودم در قسمت Misc File قرار دادم و کلید Flash رو زدم و مراحل کار بدرستی انجام شد اما بعد از روشن کردن گوشی هیچ تغییری انجام نشد.
میشه بگین اشکال کار کجاست؟

فایل زیپ شده را آپ کن ببینیم اشکال کار از کجاست.

elmas
11-09-2007, 07:49
با سلام اقا مسعود
من فايل fs گوشي w810 با فريمور r4ea031 كه زبان فارسي داشته باشه را لازم دارم و نيافتم
ايا من ميتوانم از يك گوشي كه اونو داره كپي بگيرم وروي گوشي خودم نصب كنم و چگونه
وايا براي اين ورژن در صورت نيافتن ميتوانم ازfs w810_r4db005_m_east_n_afr استفاده كنم

Masoud57
11-09-2007, 08:29
با سلام اقا مسعود
من فايل fs گوشي w810 با فريمور r4ea031 كه زبان فارسي داشته باشه را لازم دارم و نيافتم
ايا من ميتوانم از يك گوشي كه اونو داره كپي بگيرم وروي گوشي خودم نصب كنم و چگونه
وايا براي اين ورژن در صورت نيافتن ميتوانم ازfs w810_r4db005_m_east_n_afr استفاده كنم

اگه FS دیگه ای هم یافتید میتونید فلش کنید و زبان را جداگانه در FS وارد کنید.

در مورد کپی گرفتن از یک گوشی و رایت دوباره آن اگه اطلاعات کافی در مورد اصول فلش و بلوک ها و Header داشته باشید میتونید فلش کنید. اما اگه در این مورد وارد نباشید خیر نمیتونید.

در مورد ورژن R4DB005 باید هم MAIN و هم FS را از این ورژن انتخاب کنید. نمیشه MAIN از یک ورژن و FS از ورژن دیگه ای باشه (غیر ممکن نیست ولی گوشی به مشکل برمیخوره)

Hamed_jon
11-09-2007, 14:58
سلام مسعود جان.
بفرما عزیز من دقیقا فایلی رو که در زیر پیوست کردم در قسمت Misc File قرار دادم و بعد از انتخاب مدل گوشی بر روی کلید Flash کلیک کردم و مراحل فلش بدرستی انجام شد اما بازم هیچ تغییری انجام نشد.

فایل زیپ پیوست شد.:Great:

Masoud57
11-09-2007, 15:53
سلام مسعود جان.
بفرما عزیز من دقیقا فایلی رو که در زیر پیوست کردم در قسمت Misc File قرار دادم و بعد از انتخاب مدل گوشی بر روی کلید Flash کلیک کردم و مراحل فلش بدرستی انجام شد اما بازم هیچ تغییری انجام نشد.

فایل زیپ پیوست شد.:Great:

مگه اشاره نشده پسوند فایل باید zip باشه نه rar

یک دفعه اون pdf را مطالعه کن.

شما تم را در درون آن قرار داده اید آن را خارج کنید و در پوشه theme قرار دهید.

bastaki4u
11-09-2007, 17:38
با سلام
من یه k750 دارم که فول فلش کردم الان رو please wait گیر کرده گوشی هم سریال چنج نیست
البته cda گوشی نمیدونم چی بود یه cda ریختم روش
لطفا کمک کنید
sinarayan
11-09-2007, 17:53
دوست واستاد گرامی آقا مسعود با تشکر فراوان از زحمات شما
بنده یک گوشی w810 دارم که مشخصات اون flash:cxc1326738 red 49 r2a002 erom cmd57
هر جایی را گشتم فایل مین و اف اس براش پیدا نمی کنم فایل مین و اف اس را از سایت موبایلستان دانلود کردم و ریختم رو گوشی تمام مراحل با موفقیت طی شد ولی در اول لوگوی سونی اریکسون میاد بعد صفحه سفید میاد و صفحه سیاه میشه و باز صفحه سفید میاد و همینجور ادامه دارد و گوشی روشن نمی شه لطفا راهنمایی کنید
فایلهایی که از سایت گرفتم
W810_R4EK001_MAIN_GENERIC_HN_RED49

Moriss
11-09-2007, 18:00
کسی تا حالا کا800 رو فلش کرده ؟؟

یه کا800 مشکل oprating fail داره.

am_vooroojake
11-09-2007, 18:55

با فلش کردن مشکلش حل نشده ؟
چون من چندین نفر را دیدم که با K800 این مشکل را داشتند و با فلش کردن مشکلشون حل شده

bastaki4u
11-09-2007, 19:25
با سلام
لطفا کاستو مایز برای K750_R1CA021_FS_EMEA_6_RED49
این فایل fs رو از همین سایت گرفتم
کاستومایز خود گوشیم نمی دونم چیه
f_18c
11-09-2007, 20:15
بیا آقا!اینم فایلی که میخواستی

sale366kabis
12-09-2007, 00:20
سلام به همه کسانی که برای این تاپیک زحمت می کشن
یه سوال یه کم فنی !!
اگه بخوایم این پچها را توی گوشی بریزم کدوم را باید اپدیت کنیمMainیا Fa؟؟؟؟؟

مگا ترون
12-09-2007, 00:30
سلام به همه کسانی که برای این تاپیک زحمت می کشن
یه سوال یه کم فنی !!
اگه بخوایم این پچها را توی گوشی بریزم کدوم را باید اپدیت کنیمMainیا Fa؟؟؟؟؟

شما باید فریمور گوشی رو بدونی تا بتونی پچ رو متناسب با اون رو گوشی بریزی.اگه فریمورت قدیمی باشه اون وقت باید آپدیت کنی.

sale366kabis
12-09-2007, 00:50
بهمن جان نه میخواستم من با گرفتن Main&FSورژن بالاتر گوشیم با این برنامه اپدیت کنم به نظر شما میشه این کارو کرد.؟

مگا ترون
12-09-2007, 02:04
بهمن جان نه میخواستم من با گرفتن Main&FSورژن بالاتر گوشیم با این برنامه اپدیت کنم به نظر شما میشه این کارو کرد.؟

صد در صد مدل گوشیت چیه.متناسب با اون از آرشیو دانلود Main و Fs رو دانلود کن.
بعد از مطالعه دقیق فایل آموزشی برنامه Setool گوشی رو هک کن و ورژن رو ببر بالا.

Masoud57
12-09-2007, 05:17
من یه k750 دارم که فول فلش کردم الان رو please wait گیر کرده گوشی هم سریال چنج نیست
البته cda گوشی نمیدونم چی بود یه cda ریختم روش
لطفا کمک کنید
اگه به GDFS دست نزده اید از پچ Please Wait استفاده کنید.

بنده یک گوشی w810 دارم که مشخصات اون flash:cxc1326738 red 49 r2a002 erom cmd57
هر جایی را گشتم فایل مین و اف اس براش پیدا نمی کنم فایل مین و اف اس را از سایت موبایلستان دانلود کردم و ریختم رو گوشی تمام مراحل با موفقیت طی شد ولی در اول لوگوی سونی اریکسون میاد بعد صفحه سفید میاد و صفحه سیاه میشه و باز صفحه سفید میاد و همینجور ادامه دارد و گوشی روشن نمی شه لطفا راهنمایی کنید

لوگ کامل setool را در اینگونه موارد بگذارید.
یک کمی هم در این مورد بیشتر توضیح بده.

فایلهای کاستوم پچ را کنترل کنید.

Edge2
12-09-2007, 07:10
مسعود جان این فایل آموزشی کی حاضر میشه ؟
یه سوال دیگه هم داشتم آیا شما از dos هم سر در میارید ؟

Masoud57
12-09-2007, 07:20
مسعود جان این فایل آموزشی کی حاضر میشه ؟
یه سوال دیگه هم داشتم آیا شما از dos هم سر در میارید ؟

انشااله تا آخر هفته حتما آپ میکنم.

چطور مگه!

hadi ejdeha
12-09-2007, 08:33
سلام آقا مسعود. ممنون از اینکه مشکلات بچه هارو به این زیبایی حل میکنی.

آیا بعد از فلش کامل گوشی کا800 ، میشه فایلهای فارسی رو به Fs اضافه کرد(مثل کا750 و...)؟
Fs فارسی برای Cid52 گیر نمیاد.

خیلی باعشقی!

sale366kabis
12-09-2007, 09:43
از همه شما ممنونم که کمک میکنید خدا قوت .دوستون دارم نه به خاطر خودتون بلکه بخاطر کارهای که میکنید. مـــــوفــــق بـــاشــــیــــد!!!!!!
بعد از این کارو من با گوشی کردم آیا فایلی لازم است من به گوشی اضافه کنم تا کار کند
اصلامن GDFSکه من الان از گوشیم بک آپ کردم میشود در این ورژن جدید استفاده کرد تا در Please Waitگیرر نکند اگر فایلی لازم است بگویید من تهیه یا از آن بک آپ بگیرم.گوشیم من کا750با مشخصات زیر:
Embedded flashloader:
COMPACT_ID_LOADER_CRIPPLED_SETOOL2_R2
Flash ID check:200D
Flash props sent ok
FOUND: R1BC002_CXC125952_EU_1_CL
Restore from:R1BC002_CXC125952_EU_1_CL
CSloader version:
COMPACT_SEMC_FS_LOADER_SETOOL2 LITEاست واین هم فریمور گوشی
PHONE INFO
16:54:50| DBID: db2010
16:54:50| OTP CID: 49
16:54:50| EROM CID: 49
16:54:50| EROM color: Red
16:54:50| IMEI: 35570601xxxxxx
16:54:50| Phone: K750
16:54:50| Operator: EMEA_6
16:54:50| CDA: CDA102295/7 R2A
16:54:50| Firmware: R1DB001
16:54:50| EROM: n/a

bahador_2006
12-09-2007, 09:51
اقا مسعود سلام
من با رنامه setoll گوشی k750 رو به w800 تبدیل کردم خدا رو شکر مشکلی هم نداشت تا اینکه این چند روزا متوجه شدم وقتی گشی رو به کامپوتر وصل می کنم و به phone memory گوشی میرم گوشی ریست می شه به نظر شما مشکل چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

alibagheri354
12-09-2007, 11:25
من گوشي سريالش چنج بود وقتي پچ ها رو رختم تو pleas wait گير كرد .
رفتم دادم با باكس فلش كرد . ولي يه عدد تو وسطاي سريال گوشي با imi جور نيست .
الآن اگر خودم مينو با كابل گوشي فلش كنم مشكلي پيش نمياد .

hadi ejdeha
12-09-2007, 13:45
پچ که ربطی به سریال گوشی و please wait نداره.
پچ رو چطوری ریختی شما که اینطور شد؟در ضمن اگه پچ اشتباه باشه راه برگشت هم داره و میشه غیر فعالش کرد.
الانم که آقا مسعود برای مشکل سریال و please wait یه پچ نوشتن که براحتی ردش میکنه.

اگه سریالتون دقیقا همخونی نداره گیر خواهد کرد ولی این پچ مشکلتونو حل میکنه.

mohammadreza353
12-09-2007, 14:11
سلام مسعور جان،داداش من قبلاوقتي گوشيمو بافار هك ميكردم خيلي راحت بودم اما الان تمامي كارها را مثل سابق بافار روگوشيم انجام ميدهم تنها مشكلي كه بوجود آمده وقتي ميخام ورژن دوربين راعوض كنم اول قبلي راحذف ميكنم بعد كه ميخام ورژن جديد راكپي كنم تا يه ربع عمل كپي پيش ميره وبعد مايسته ديگه كپي نميكنه نميدونم چرا؟البته باsetoolهم انجام دادم عمل كپي هم تايه خورده ميره وبعدش گيرميكنه فقطدوربين اينجوريه نميدونم چرا؟داداش تو رابه خدا كمكم كن
k750
cid49
red\r1ca021

ebru
12-09-2007, 14:21
سلام وخسته نباشید من با این برنامه seetool پچهای vkp مثلا اونی که صفحه را قفل می کند یا بقیه منوها رو ریختم گوشی هم بالا اومد ولی کار نمی کنه هر چه قدر هم volume + را زدم فایده نداشت لطفا کمک کنید گوشی هم k750 ورژن r1ca021 هست

am_vooroojake
12-09-2007, 15:03
ممنون میشم که بگید این fs چه زبان هایی را پشتیبانی میکنه
K800_R1GB001_FS_APAC_RED51.rar

Sanmarco
12-09-2007, 16:49
بعد از بک آپ گرفتن از gdfs دیگه گوشیم روشن نشد .فکر کنم دلیلش اینکه مدل گوشیم رو درست انتخاب نکردم . k750 red cid 49 r1db001

armiali
12-09-2007, 17:32
اقا یکی جواب مارو بده

:praise: :praise:

مگا ترون
12-09-2007, 17:38
سلام مسعور جان،داداش من قبلاوقتي گوشيمو بافار هك ميكردم خيلي راحت بودم اما الان تمامي كارها را مثل سابق بافار روگوشيم انجام ميدهم تنها مشكلي كه بوجود آمده وقتي ميخام ورژن دوربين راعوض كنم اول قبلي راحذف ميكنم بعد كه ميخام ورژن جديد راكپي كنم تا يه ربع عمل كپي پيش ميره وبعد مايسته ديگه كپي نميكنه نميدونم چرا؟البته باsetoolهم انجام دادم عمل كپي هم تايه خورده ميره وبعدش گيرميكنه فقطدوربين اينجوريه نميدونم چرا؟داداش تو رابه خدا كمكم كن
k750
cid49
red\r1ca021
با اجازه آقا مسعود.
این مشکل واسه من هم بود.
شما این کار رو بکن
ابتدا از آکوستیک خودت یه کپی بگیر.بعد همون آکوستیک رو از حافظه گوشی پاک کن.سپس درایو دوربین رو بزن ، می بینی که کپی میشه(مشکل کمبود حافظه بود).حالا بعد از نصب دوربین.دوباره آکوستیک رو بریز تو گوشی.مشکل حل شد:yipi:

^*^magnanimous^*^
12-09-2007, 17:43
بعد از بک آپ گرفتن از gdfs دیگه گوشیم روشن نشد .فکر کنم دلیلش اینکه مدل گوشیم رو درست انتخاب نکردم . k750 red cid 49 r1db001
اگه مدلو اشتباه انتخاب کردی گوشیت روشن نمیشه تا main هم مدل را رو گوشیت فلش کنی

mohammadreza353
12-09-2007, 18:39
بهمن جان داداش قشنگم ،من از دور جز تشكر ودعا برات چه كاري ميتونم بكنم فقط ميگم خدا پشت و پناهت باشه داداش همانطوري كه گفتي درست شد يك دنيا تشكر

mahdi_salam55
12-09-2007, 18:42
سلام
یه سوال از اساتید محترم:
بچه ها من تا حالا هر کاری که با این برنامه کردم روی گوشیهای سریال اصلی بود که 100% موفق بودم اما حالا برام یه گوشی سریال چنج پیش اومده میخواستم ببینم در تغییرات در FS مثل عوض کردن menu یا درایور صدا مشکلی پیش میاد یا خیر.ممنون
(فلش کامل نمی کنم ها)

am_vooroojake
12-09-2007, 23:31

NaviD_Avril
13-09-2007, 00:11
سلام
یه سوال از اساتید محترم:
بچه ها من تا حالا هر کاری که با این برنامه کردم روی گوشیهای سریال اصلی بود که 100% موفق بودم اما حالا برام یه گوشی سریال چنج پیش اومده میخواستم ببینم در تغییرات در FS مثل عوض کردن menu یا درایور صدا مشکلی پیش میاد یا خیر.ممنون
(فلش کامل نمی کنم ها)
تا فلش کامل نکنی تو اف اس هرچی بخایی تغیرات بده و از هیچی نترس تازه مسعو جون مشکل اونا رو هم حل کرد فکر کنم تو اسم تاپیک که مشکل چنجی ها حل شده PLAESE WAIT هم داره

NaviD_Avril
13-09-2007, 00:18
سلام
کمک
چند روز پیش دادم با باکس gdfs گوشیمو فرمت کنن حالا cda گوشیم شده 102338/36 R5A
مشکل اینجاست الان کاستومایز که رو گوشیم هستش که دیروز بک اپ گرفتم همون قبلیه یعنی 102295/7 هستش حالا اگه گوشیمو فلش کنم کاستوم از کجا بیارم
یه سوال دیگه چطور کاستوم با CDA متفاوت هستش ولی با گوشیم به راحتی کار میکنم

NaviD_Avril
13-09-2007, 00:21
:atten: :atten:
سلام یه چیزی میخاست بگم که اون برنامه ی MAKE RESET و MAIN 2 RAW فقط روی سیستم های بافرمت زیر 32 کار میکنن مثلا رو NTFS کار نمیکنن و میشه اونا رو تو مموری کارت گوشی کپی کرد و کار ها رو طبق اموزش ها انجام داد

sale366kabis
13-09-2007, 00:38
چرا هیچ کس جواب منو نمیده پست601

yeg86naz
13-09-2007, 02:29
دوستان اگر کسی پچ تغییر مسیر درایور دوربین به other مشابه مال k750 , w800,w810 برای k610_R1JG001 داره لطفا آپ کنه...:118:

iman_sfm
13-09-2007, 04:32
سلام
کمک
چند روز پیش دادم با باکس gdfs گوشیمو فرمت کنن حالا cda گوشیم شده 102338/36 R5A
مشکل اینجاست الان کاستومایز که رو گوشیم هستش که دیروز بک اپ گرفتم همون قبلیه یعنی 102295/7 هستش حالا اگه گوشیمو فلش کنم کاستوم از کجا بیارم
یه سوال دیگه چطور کاستوم با CDA متفاوت هستش ولی با گوشیم به راحتی کار میکنم
CDA به نظر من چندان مهم نیست که چی باشه فقط با FS هماهنگ باشه.اگه با XS فلش میکنی که خودش کاستومایزهای استاندارد رو داره. در آرشیو دانلود هم مسعود عزیز یک پک کاستومایز آپلود کرده و میگه روی همه گوشیها و برای همه زبانها جواب میده.

Masoud57
13-09-2007, 08:08
آیا بعد از فلش کامل گوشی کا800 ، میشه فایلهای فارسی رو به Fs اضافه کرد(مثل کا750 و...)؟
Fs فارسی برای Cid52 گیر نمیاد.

بله دقیقا اصول همانند k750 میباشد.

بعد از این کارو من با گوشی کردم آیا فایلی لازم است من به گوشی اضافه کنم تا کار کند
اصلامن GDFSکه من الان از گوشیم بک آپ کردم میشود در این ورژن جدید استفاده کرد تا در Please Waitگیرر نکند اگر فایلی لازم است بگویید من تهیه یا از آن بک آپ بگیرم.گوشیم من کا750با مشخصات زیر:

منظور شما چیه؟
برای Please Wait یک پچ هست که حتما باید نصب شود.

من با رنامه setoll گوشی k750 رو به w800 تبدیل کردم خدا رو شکر مشکلی هم نداشت تا اینکه این چند روزا متوجه شدم وقتی گشی رو به کامپوتر وصل می کنم و به phone memory گوشی میرم گوشی ریست می شه به نظر شما مشکل چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رم را فرمت کنید و بعد به کامپیوتر وصل کنید و نتیجه را بگویید.

اگه سریال اصلی کردید میتونید تو خونه فلش کنید. (در ضمن نصب پچ به سریال کاری نداره. کنترل کن کجای کار را اشتباه کردی؟

فقط fs را فلش کن.

سلام وخسته نباشید من با این برنامه seetool پچهای vkp مثلا اونی که صفحه را قفل می کند یا بقیه منوها رو ریختم گوشی هم بالا اومد ولی کار نمی کنه هر چه قدر هم volume + را زدم فایده نداشت لطفا کمک کنید گوشی هم k750 ورژن r1ca021 هست

پچ قفل صفحه کلید ربطی به ولوم + نداره اگر گوشی را با کی بورد قفل کنید موقع باز کردن باید کد داده بشه.
در ضمن داخل پچ را بخوانید تا دقیقا متوجه عملکرد آن شوید.

en/ms/id/tl/vi/zs

اقا یکی جواب مارو بده

یک بار این سئوال را کرده بودی!!!!!!
گفتم که آنها قفل شده اند و فقط با باکس فلش میشوند.

Sanmarco
13-09-2007, 08:17
اگه مدلو اشتباه انتخاب کردی گوشیت روشن نمیشه تا main هم مدل را رو گوشیت فلش کنی

main مناسب را کجا دانلود کنم( با لینک) و مختصری درباره فلش main بگید.:merci:

k750 R1DB001

یک سوال این فایل main هست read_44000000_00020000_35... .mani

hashemi_58
13-09-2007, 08:32
با سلام خدمت دوستان عزيز
ميخواستم بدونم چطور ميشه سريال اصل يه گوشي را پيدا كني
من گوشيم w810 هست روي جعبه هم همون سريال نوشته شده كه تو گوشيم هم هست
ولي وقتي از طريق اينترنت چك كردم سريال يه گوشي ديگه بود.
لطفا راهنمايي كنيد.چون من گوشيم يه مشكل بزرگ داره بايد سريال اصليشو پيدا كنم.

am_vooroojake
13-09-2007, 08:51
در مورد K800 چگونه میشه بعد از فلش کردن فایل های فارسی را اضافه کرد در صوتی که نمی توان از قسمت هایی مثل customize و یا default دسترسی پیدا کرد و از گوشی بک آپ گرفت ؟

bahador_2006
13-09-2007, 08:53
اقا مسعود چطوری رم رو فرمت کنم؟

hadi ejdeha
13-09-2007, 09:02
در مورد K800 چگونه میشه بعد از فلش کردن فایل های فارسی را اضافه کرد در صوتی که نمی توان از قسمت هایی مثل customize و یا default دسترسی پیدا کرد و از گوشی بک آپ گرفت ؟
فایلهای اورجینال گوشیهای db2020 بعضا تو اینتر نت هست.
اونهارو گیر میاریم و اینکارو میکنیم.
وقتی هم که اصول مثل کا750 باشه از اونها هم میشه استفاده کرد دیگه.

^*^magnanimous^*^
13-09-2007, 11:50
main مناسب را کجا دانلود کنم( با لینک) و مختصری درباره فلش main بگید.:merci:

k750 R1DB001

یک سوال این فایل main هست read_44000000_00020000_35... .mani

اینم لینک مربوطه :
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=27302
یا
http://www.4shared.com/file/14523632..._CL_RED49.html
شما باید پس از دانلود فایل, اونو با setool اد(add) کنی و بعد روی فلش کلیک کنی
اونم من نمیدونم چیه ولی فایل فلش فکر نکنم باشه عزیز

Reza.Ahmadi
13-09-2007, 11:58
سلام آقا اون کانورتوری که قرار بود بعد از exteract کردن فایلهای fs و تغییرات انجام شده بعد از اون درست کنید چی شد؟
با تشکر

مگا ترون
13-09-2007, 15:52
با سلام خدمت دوستان عزيز
ميخواستم بدونم چطور ميشه سريال اصل يه گوشي را پيدا كني
من گوشيم w810 هست روي جعبه هم همون سريال نوشته شده كه تو گوشيم هم هست
ولي وقتي از طريق اينترنت چك كردم سريال يه گوشي ديگه بود.
لطفا راهنمايي كنيد.چون من گوشيم يه مشكل بزرگ داره بايد سريال اصليشو پيدا كنم.

دربرنامه Se tool گزینه Identify رو بزن C رو بگیر و گوشی رو وصل کن . اونجا می تونی شماره سریال رو ببینی.

مگا ترون
13-09-2007, 16:00
از همه شما ممنونم که کمک میکنید خدا قوت .دوستون دارم نه به خاطر خودتون بلکه بخاطر کارهای که میکنید. مـــــوفــــق بـــاشــــیــــد!!!!!!
Embedded flashloader:
Flash props sent ok
FOUND: R1BC002_CXC125952_EU_1_CL
Restore from:R1BC002_CXC125952_EU_1_CL
CSloader version:
COMPACT_SEMC_FS_LOADER_SETOOL2 LITEاست واین هم فریمور گوشی
PHONE INFO
16:54:50| DBID: db2010
16:54:50| OTP CID: 49
16:54:50| EROM CID: 49
16:54:50| EROM color: Red
16:54:50| IMEI: 35570601xxxxxx
16:54:50| Phone: K750
16:54:50| Operator: EMEA_6
16:54:50| CDA: CDA102295/7 R2A
16:54:50| Firmware: R1DB001
16:54:50| EROM: n/a
لطفا در مورد کاری که کردی بیشتر توضیح بده.
فول فلش کردی گوشی رو که تو Please Wite گیر میکنه.

Sanmarco
13-09-2007, 16:44
من با استفاده از فایل ( main fs (r1db001 و فایل custom که از گوشیم بک آپ گرفته بودم ،
گوشیم رو فلش کردم . اما گوشیم بطور عادی روشن شد و تمام تنظیمات منو تم بازی و...
تغییر نکرده بود. می خواستم بدونم
1-بخاطر فایل custom هست که از گوشی خودم بک آپ گرفته بودم؟
2- میشه این فایل custom رو روی گوشیk750 دیگه با همین فریم ور یا با فریم ور دیگه ای فلش
کرد؟
3- اگه گوشیمو تبدیل به w800 کنم میتونم از همین فایل custom استفاده کنم؟

mmshn_love
13-09-2007, 23:54
من با استفاده از فایل ( main fs (r1db001 و فایل custom که از گوشیم بک آپ گرفته بودم ،
2- میشه این فایل custom رو روی گوشیk750 دیگه با همین فریم ور یا با فریم ور دیگه ای فلش
کرد؟

1-خیر
2-بله ( به شرطی که CDA اون گوشی هم با این برابر باشه)
3-بله
توصیح اینکه فلش FS.Main ربطی به تغییر ظاهر گوشی نداره فقط ورژن فریمور رو بروز میکنه برای تغییر منو باید فایلها رو جایگزین کنی فایل آموزشی رو کامل بخون :rules:

Masoud57
14-09-2007, 01:15

به این تاپیک سر بزن.

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=38650

Masoud57
14-09-2007, 01:21
اقا مسعود چطوری رم رو فرمت کنم؟

از گوشی File manager->More->Format ext.mem

Masoud57
14-09-2007, 01:33
سلام آقا اون کانورتوری که قرار بود بعد از exteract کردن فایلهای fs و تغییرات انجام شده بعد از اون درست کنید چی شد؟
با تشکر

چرا شما هی دنبال این برنامه میگردید؟

در 3 تاپیک این سئوال را کرده بودید-- تا آنجا که یادمه هیچ کس به شما قول نداده بود.

shei2nak
14-09-2007, 09:31
کرد؟
1-خیر
2-بله
3-بله
ببین عزیزم من یک گوشی به w800 تبدیل کردم این جوری شد فایل main و fs را جدا جدا رو گوشی فلش کن درست میشه:110:

moh69ali
14-09-2007, 09:44
آقا اگه ما گوشی K750 تبدیل شده به W800 داشته باشیم میتوانیم از Firmware کا 750 استفاده کنیم
با تشکر............................

mohammadreza353
14-09-2007, 12:50
سلام مسعودجان،يه مشكلي برام پيش اومدآن هم اينكه بعداز فلش گوشي w810(البته سريال چنج)ونصب پچ please wite،گوشيم روشن شدفقط ميگه insert sim card بااينكه من سيم كارت را گذاشتم
red
r4ea031
cid=49
البته بهمن جانم اونباري كمكم كردي توروخدا اين بارهم كمكم كن ممنونتم

DUTY
14-09-2007, 13:05
از آموزشهاتون ممنونم.اما وقتی من نمیتونم main و fsواسه w810 از جایی دان کنم،عملا به هیچ دردی نمیخوره.تو آرشیو دانلود که لینکاش یا کار نمیکنه یا تا 50 پر میکنه و بسته میشه .موریس عزیز هم که آخرین فیرم ویر و810 رو گذاشته اما بعد 20مگ دانلود،فهمیدم به درد setool نمیخوره.پس لطفا قبل از اینکه دیگران رو به آرشیو دانلود ارجاع بدین یه سر برین ببینین قابل دان هست یا نه.معذرت میخوام،آخه گوشیم روشن نمیشه و الان به main و fs w810 نیاز دارم و از دیشب تا حالا به هر دری زدم نتونستم از جایی بگیرم.اگه کسی داره لطفا بزاره.

مگا ترون
14-09-2007, 15:58
سلام مسعودجان،يه مشكلي برام پيش اومدآن هم اينكه بعداز فلش گوشي w810(البته سريال چنج)ونصب پچ please wite،گوشيم روشن شدفقط ميگه insert sim card بااينكه من سيم كارت را گذاشتم
red
r4ea031
cid=49
البته بهمن جانم اونباري كمكم كردي توروخدا اين بارهم كمكم كن ممنونتم

شما Main و FS این فریمور رو از کجا دانلود کردین
یه سوال دیگه میگه سیم کارت رو وارد کن
یا میگه سیم کارت درست رو وارد کن

mohammadreza353
14-09-2007, 16:19
بهمن جان سلام من اين فريمور را از سايتhttp://www.SonyEricsson.iprotebe.cz دانلودكردم بعدش فلش كردم اونوقت پچ please wite مربوطه اش را نصب كردم روشن شد و اون مشكلي كه گفتم دليلش اين بود كه پليز وايت را خوب نصب نكرده بودم كه بار دوم نصب كردم و گوشي روشن شدوسيم كارتمو شناخت اما مثل اينكه اين فريمور زبان فارسي را ساپورت نميكنه بهمن جان نميدوني كدام فريمور زبان فارسي را ساپورت ميكنه؟قبل از همه چيز قربان معرفتت بشم من

مگا ترون
14-09-2007, 17:47
بهمن جان سلام من اين فريمور را از سايتhttp://www.SonyEricsson.iprotebe.cz دانلودكردم بعدش فلش كردم اونوقت پچ please wite مربوطه اش را نصب كردم روشن شد و اون مشكلي كه گفتم دليلش اين بود كه پليز وايت را خوب نصب نكرده بودم كه بار دوم نصب كردم و گوشي روشن شدوسيم كارتمو شناخت اما مثل اينكه اين فريمور زبان فارسي را ساپورت نميكنه بهمن جان نميدوني كدام فريمور زبان فارسي را ساپورت ميكنه؟قبل از همه چيز قربان معرفتت بشم من

برو تو آرشیو دانلود خودمون اونجا هست.
فقط دقت کن اسم Main و Fs یکسان نیست اینارو دانلود کن:
W810_R4EA031_MAIN_HN_RED_CID49

W810_R4ED001_FS_M_EAST_RED_CID49
این فریمور R4EA031هست و فارسی من خودم با این دوتا فلش کردم درست بود.
موفق باشی.

mohammadreza353
14-09-2007, 19:48
سلام بهمن جان،اول از هرچي قربون جواب دادنت،دوم اينكه خواستم بگم بهمن جان،اي دو يعني fsوmain مثل هم نيستند مشكلي پيش نميارن؟قبل از هرچيز ممنونتم

sale366kabis
14-09-2007, 20:52
اقا جون من حرفم اینکه من الا گوشیم سریال اصلی هست و یک بک آپ از GDFSگرفتم حالا اگر بخوام فایل Main&FSجدید را تو گوشیم بریزم اولا چه جوری است (راهنمایی تصویری)
دوما اگر فایلی الان لازم است که من بگیرم بگویید تا گوشیم گیر نکند و مثل بچه ادم بالابیاد وکار کند
سوما این کار تمامی مسیجها پاک میشود یا نه

مگا ترون
14-09-2007, 22:42
سلام بهمن جان،اول از هرچي قربون جواب دادنت،دوم اينكه خواستم بگم بهمن جان،اي دو يعني fsوmain مثل هم نيستند مشكلي پيش نميارن؟قبل از هرچيز ممنونتم

نه.مشکلی پیش نمیاد.(دیگه نهایت مشکل اینه که فایل های قبلی رو دوباره فلش میکنی).ولی گفتم که اسمشون یکی نیست ولی برای یک فریمور هست من خودم همین دوتایی رو که گفتم رو گوشی W810 فلش کردم بعد از اون هم پچ مربوط به فریمورR4EA031 رو ریختم و گوشی روشن شد و کار کرد.لطفا به اسم هایی که گفتم دقت کن و فقط همونارو دانلود کن.

Masoud57
15-09-2007, 01:23
آقا اگه ما گوشی K750 تبدیل شده به W800 داشته باشیم میتوانیم از Firmware کا 750 استفاده کنیم

بله- مشکلی هم پیش نخواهد آمد.

Moriss
15-09-2007, 12:29

تو تاپیک کلیه اموزشهای هک گوشی در مورد اضافه کردن زبان فارسی به گوشی توضیح داده شده. نیازی نیست دوباره گوشی رو فلش کنین

Moriss
15-09-2007, 12:33
اقا جون من حرفم اینکه من الا گوشیم سریال اصلی هست و یک بک آپ از GDFSگرفتم حالا اگر بخوام فایل Main&FSجدید را تو گوشیم بریزم اولا چه جوری است (راهنمایی تصویری)
دوما اگر فایلی الان لازم است که من بگیرم بگویید تا گوشیم گیر نکند و مثل بچه ادم بالابیاد وکار کند
سوما این کار تمامی مسیجها پاک میشود یا نه

تو فایل اموزشی در مورد فلش گوشی توضیح داده. فایلها هم در ارشیو دانلود هست بعضا. هرکدوم هم نبود از سایت http://www.iprotebe.cz/sony-ericsson بگیرین

مسیجها هم پاک میشود.

moh69ali
15-09-2007, 16:39
آقا از دوستان خبره خواهشمند هستم یه توضیح بدهند که چگونه یه فایل VPK * را وارد گوشی کرد
1.آیا برای ریختن پچ باید گوشی را فلش کرد؟
2.آیا ارتقای درایو دوربین و افزایش پیامک وجود دارد ؟ اگر میشود یه آدرس برای دریافت بگذارید
3.درضمن گوشی من K750 تبدیل شده به W800 می باشد و فضای پیامک بشدت کاهش یافته اگر دوستان مرحمت بفرمایند یه راهنمایی کنند بسیار ممنون میشوم
باتشکر

am_vooroojake
15-09-2007, 17:45
اگر من بخوام یکسری فایل به یک فولدر در fs اضافه کنم نه جایگزین بهترین روش چی هست ؟

mmshn_love
15-09-2007, 18:32
آقا از دوستان خبره خواهشمند هستم یه توضیح بدهند که چگونه یه فایل VPK * را وارد گوشی کرد
1.آیا برای ریختن پچ باید گوشی را فلش کرد؟
2.آیا ارتقای درایو دوربین و افزایش پیامک وجود دارد ؟ اگر میشود یه آدرس برای دریافت بگذارید
3.درضمن گوشی من K750 تبدیل شده به W800 می باشد و فضای پیامک بشدت کاهش یافته اگر دوستان مرحمت بفرمایند یه راهنمایی کنند بسیار ممنون میشوم
باتشکر

برای ریختن فایل VPK فایل آموزشی رو بخون صفحه 29 پست 282
1-نه
2-بله ( فایل آموزشی رو بخون )
3- بازم فایل آموزشی لطفا بخون تا اطلاعات نسبی بدست بیاری بعد تک تک مسیر تغییر هرکدوم رو برات بگیم
صفحه 29 پست 282 فراموش نشه:rules:

moh69ali
15-09-2007, 20:55
آقایان بعد از قرار دادن فایل درایو دوربین MISC FILE باید بر روی گزینه فلش کلیک کنم
اگر گوشی من K750 تبدیل شده به w800 باشد باید برای آنکه walkman رو داشته باشم و تغییری صورت نگیرد در قسمت بالا گزینه w800 رو انتخاب کنم????
با تشکر.......................................... .................................................. ..........................

am_vooroojake
15-09-2007, 21:02
ببخشید که دوباره زدم چون پست آخر بود گفتم شاید یکم بش کم توجهی بشه
اگر من بخوام یکسری فایل به یک فولدر در fs اضافه کنم و فایل های دیگر در فولدر مورد نظر باقی بمانند بهترین روش چی هست ؟

مگا ترون
15-09-2007, 22:51
آقایان بعد از قرار دادن فایل درایو دوربین MISC FILE باید بر روی گزینه فلش کلیک کنم
اگر گوشی من K750 تبدیل شده به w800 باشد باید برای آنکه walkman رو داشته باشم و تغییری صورت نگیرد در قسمت بالا گزینه w800 رو انتخاب کنم????
با تشکر.......................................... .................................................. ..........................

بله باید گزینه فلش رو بزنین.به طور کلی هر فایلی که فرمت Zip داشته باشه و در این قسمت قرار بگیره باید گزینه فلش زده بشه.
شما که گوشی رو تبدیل به W800 کردین از این به بعد باید همیشه در انتخاب مدل W800 رو انتخاب کنین در غیر اینصورت گوشی روشن نمیشه و باید Main رو دوباره رو گوشی فلش کنی.

moh69ali
16-09-2007, 00:06
دوست عزیز bahmanjan برای ریختن درایو دوربین آیا نیازی هست که LOG گوشی رو بگیرم یا فقط فایل در قسمت مربوطه قرار دهم و فلش رو بزنم ؟ در ضمن نگه داشتن C لازم است یا نه ؟
و در ضمن منظور از فایل LAYOUT .xhml چیست ؟ و اینکه در قسمت منوی k750 آن منوهایی که قرار دادی به طور مستقیم MISC FILeS بگذارم یا باید تقییری بدهم ؟
با تشکر فراوان اگر پاسخ سوالات من رو بدهی
از دوستان دیگر تقاظا میشود اگر میتوانند نظرات خود را اعلام کنند................................

Agostino
16-09-2007, 00:12
نه فقط باید فلش رو بزنین و احتیاجی یه log گرفتن نیست
منوها رو نباید مستقیم زیپ کنی و باید اول تو مسیرشون که
tpa\preset\system\menu (یعنی این پوشه ها رو با این اسم ها به ترتیب تو هم بسازی)
هست بریزی بعد زیپ کنی و بعد همون جوری که گفته شد رو گوشی فلش کنی(مدل گوشی فراموش نشه)
در مورد نگه داشتن C دستورات برنامه رو دقیق انجام بده و این که نگه داشتن دکمه c کار سختی که نیست بعد از این که برنامه گوشیتو شناخت میتونی cرو رها کنی

moh69ali
16-09-2007, 00:21
نه فقط باید فلش رو بزنین و احتیاجی یه log گرفتن نیست
منوها رو نباید مستقیم زیپ کنی و باید اول تو مسیرشون که
tpa\preset\system\menu (یعنی این پوشه ها رو با این اسم ها به ترتیب تو هم بسازی)
هست بریزی بعد زیپ کنی و بعد همون جوری که گفته شد رو گوشی فلش کنی(مدل گوشی فراموش نشه)
در مورد نگه داشتن C دستورات برنامه رو دقیق انجام بده و این که نگه داشتن دکمه c کار سختی که نیست بعد از این که برنامه گوشیتو شناخت میتونی cرو رها کنی
دوست عزیز منظورم این بود چه زمان هنگام نصب منو باید کابل رو وصل کنم؟ چه زمان باید C را نگه دارم ؟فقط در این قسمتها گیر کرده ام چون یک بار هم گوشی خراب شد باکس کردم 6 هزار تومان پیاده شدم .......................:he: :wink:

Agostino
16-09-2007, 00:21
ببخشید که دوباره زدم چون پست آخر بود گفتم شاید یکم بش کم توجهی بشه
اگر من بخوام یکسری فایل به یک فولدر در fs اضافه کنم و فایل های دیگر در فولدر مورد نظر باقی بمانند بهترین روش چی هست ؟
شما اگه بعد از قرار دادن فایل ها در مسیر مورد نظر و زیپ کردن و فلش رویه گوشی اگر اسمشون با فایل های درون گوشی یکی نباشه فک نکنم فایلها پاک بشن

parsa_1234
16-09-2007, 00:40
سلام دوستان لطفا به من کمک کنید
من بعد از مطالعه اموزش چیز خاصی منوجه نشدم

من میخواستم منو گوشیم را عوض کنم وبابرنامه SETool2Lite این کار انجام دادم ولی منوی من هیچ تغییر نکرد.
من این مراحل را انجام دادم.
1.اول برنامه SETool2Lite اجرا کردم
2.بعد مدل گوشی که k800 بودوبعد منوی که میخواستم بریزم را د ر misc file قرار دادم وبعد دگمه فلاش رازدم
3.بعد از چند ثانیه پیغام ready برصحفه ظاهر شد .وبعد من گوشی را ازکابل دراوردم ورشن کرم ولی تغییری در منو ایجاد نشد.

ایا باید گوشی برای این کار خاموش باشد؟
ایا باید باتری گوشی را دراورد وچه موقع؟

Agostino
16-09-2007, 00:43
دوست عزیز منظورم این بود چه زمان هنگام نصب منو باید کابل رو وصل کنم؟ چه زمان باید C را نگه دارم ؟فقط در این قسمتها گیر کرده ام چون یک بار هم گوشی خراب شد باکس کردم 6 هزار تومان پیاده شدم .......................:he: :wink:
دوست عزیز معلومه که فایلآموزشی رو درست نخوندی
ولی در کل همون جوری که قبلا گفتم برنامه خودش میگه چکار کنین
بعد از انتخاب فایل و زدن رویه فلش خوده برنامه میگه دکمه c گوشی رو نگه دارین و کابل رو وصل کنید و همچنین در میان کار هم باز میگه که کابل رو از گوشی جدا کنید و باتری رو در بیارین دوباره جا بزنین و در کل نگران نباش کار با این setoolخیلی راحته

Agostino
16-09-2007, 00:53
سلام دوستان لطفا به من کمک کنید
من بعد از مطالعه اموزش چیز خاصی منوجه نشدم

من میخواستم منو گوشیم را عوض کنم وبابرنامه SETool2Lite این کار انجام دادم ولی منوی من هیچ تغییر نکرد.
من این مراحل را انجام دادم.
1.اول برنامه SETool2Lite اجرا کردم
2.بعد مدل گوشی که k800 بودوبعد منوی که میخواستم بریزم را د ر misc file قرار دادم وبعد دگمه فلاش رازدم
3.بعد از چند ثانیه پیغام ready برصحفه ظاهر شد .وبعد من گوشی را ازکابل دراوردم ورشن کرم ولی تغییری در منو ایجاد نشد.

ایا باید گوشی برای این کار خاموش باشد؟
ایا باید باتری گوشی را دراورد وچه موقع؟
دوست عزیز شما باید گوشی رو خاموش کنید
فایل آموزشی که به خوبی توضیح داده
توجه کنید که خود برنامه در کادر زیر اون صفحه سفید که اطلاعات و انجام عملیات ها رو اونجا نشون مییده به شما میگه که باید چکار کنید
فک کنم برنامه به شما گفته بوده که کابل رو جدا کنید بعد باتری رو در بیارین بعد دوباره بزارین بعد کابل رو وصل کنید بعد روی ready بزنید این روند برنامه هست شما دوباره فایل آموزشی رو بخون
راستی فیل های مربوط به منو رو در مسیر خودشون قرار دادین که(tpa\preset\system\menu) و در ضمن باید زیپ باشه

iman_sfm
16-09-2007, 00:56
دوستان عزیز خواهشا قبل از کار با برنامه و زدن پستهای اضافی یکار فایل Pdf آموزشی رو به دقت بخونید. اکثر سوالهایی که پرسیده شده در فایل آموزشی توضیح داده شده.

Masoud57
16-09-2007, 01:27
فردا Pdf کامل و ویرایش شده را در سایت آپ میکنم به همراه فیلم آموزشی.

یک کمی صبر کنید و اینقدر با سئولات الکی نظم تاپیک را به هم نزنید.

moh69ali
16-09-2007, 12:55
سلام دوستان این بار دومی است که گوشی از کار افتاد من می خواستم درایو دوربین رو عوض کنم درقسمت MISC FILES قرار دادم و اینکه یه فایل زیپ بسازم ifs>setting>camera>driver
رو انجام دادم ولی وسط کار که داشت فایل GDFS را رایت می کرد چون نوار پایین پر شده بود فکر کردم کار تمام است و استاپ کرد م و دیگه گوشی من روشن نشد . حالا باید فلش کنم؟ اگه باید این کار را کنم میشه فایل fs و main وcostum گوشی من که k750 تبدیل شده w800 میباشد رو بذارید تورور به خدا توضیح دهید .در ضمن با SE tool lite این کار را کرد م اگه کمک کنید یه دنیا از شما ممنون میشوم

bahador_2006
16-09-2007, 13:15
سلام دوستان این بار دومی است که گوشی از کار افتاد من می خواستم درایو دوربین رو عوض کنم درقسمت MISC FILES قرار دادم و اینکه یه فایل زیپ بسازم ifs>setting>camera>driver
رو انجام دادم ولی وسط کار که داشت فایل GDFS را رایت می کرد چون نوار پایین پر شده بود فکر کردم کار تمام است و استاپ کرد م و دیگه گوشی من روشن نشد . حالا باید فلش کنم؟ اگه باید این کار را کنم میشه فایل fs و main وcostum گوشی من که k750 تبدیل شده w800 میباشد رو بذارید تورور به خدا توضیح دهید .در ضمن با SE tool lite این کار را کرد م اگه کمک کنید یه دنیا از شما ممنون میشوم

دوست غزیز به نظر من gdfs گوشیت اسیب دیده اگه یک backup ازش داری بریز تو گوشی اگرم نداری باید بدی بیرون برات gdfs بریزن

مگا ترون
16-09-2007, 13:27

تو ارشیو دانلود فریمور گوشی W800موجوده می تونی از اونجا دانلود کنی.کاستومایز هم تو آرشیو دانلود هست.

sajedolyaie
16-09-2007, 15:07
اين فايل pdf آموزشي رو پس كي ميزارين

مگا ترون
16-09-2007, 15:20
اين فايل pdf آموزشي رو پس كي ميزارين

اگه سه چهار تا پست بالاتر رو نگاه کنی می بینی نوشته فردا آپ می کنم:aww:

moh69ali
16-09-2007, 15:38
تو ارشیو دانلود فریمور گوشی W800موجوده می تونی از اونجا دانلود کنی.کاستومایز هم تو آرشیو دانلود هست.
آقای bahmanjan لطفا لینک با عنوان بدهید من که واقعا گیج شدم انقدر فایل هست خواهش میکنم کمک کنید چون به شدت به گوشی احتیاج دارم:Neutral: :aww:

مگا ترون
16-09-2007, 15:55
آقای bahmanjan لطفا لینک با عنوان بدهید من که واقعا گیج شدم انقدر فایل هست خواهش میکنم کمک کنید چون به شدت به گوشی احتیاج دارم:Neutral: :aww:
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
از اینجا Main رو دانلود کن
http://www.mobilesara.net/showthread.php?t=27302

بهتره این Main رو دانلود کنی.

w800_R1BC002_MAIN_EU_EMEA_RED_CID36

فقط مین رو از اینجادانلود کن.
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
برای اینکه فارسی هم داشته باشی FS رو از این آدرس دانلود کن:
http://www.4shared.com/file/15834979/d2b5d74a/W800_R1BC002_FS_EMEA6.html?s=1
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
کاستو مایز رو هم آماده برات گذاشتم دانلود کن.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
موفق باشی:flower:

moh69ali
16-09-2007, 16:32
آقا حالا که همه چیز درست است usb flash drive رو نمی شناسه در این باره اگر کمک کنید ممنون میشوم

moh69ali
16-09-2007, 16:39
بعد باید همه ی part 1 ...part4 رو دانلود کنم و اکسترکت کنم وبه همراه FS در قسمت فایل قرار دهم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟در ضمن دیگه setool فلش درایو من رو نمیشناسه حالا چی کارکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مگا ترون
16-09-2007, 17:54
بعد باید همه ی part 1 ...part4 رو دانلود کنم و اکسترکت کنم وبه همراه FS در قسمت فایل قرار دهم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟در ضمن دیگه setool فلش درایو من رو نمیشناسه حالا چی کارکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله شما باید همه قسمت ها رو دانلود کنی.فقط قسمت اول رو اکسترکت کن تا فایل اصلی بوجود بیاد. فایل Fs هم که آماده هست.
Main و Fs رو در قسمت Files اد کن.کاستوم رو هم در قسمت MISC Files قرار بده.
درایو Usb رو دوباره نصب کن.می تونی بری تو آرشیو دانلود و از اونجا بگیری.لینکش رو برات می ذارم.(در پست 1 NewUsbDriver.zip رو دانلود کن)
http://www.mobilesara.net/showthread.php?t=27854
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
از ورژن 1.08 برنامه هم استفاده کنی بد نیست.-=-=-=-

Masoud57
17-09-2007, 01:28
PDF ویرایش دوم آموزش برنامه SETool2Lite (با اصلاحات کامل و مطالب جدبد) در 21 صفحه

+

7 فیلم کوتاه از اجرای برنامه در گوشی

1- Flash_Customization.swf
2- installation_vkp.swf
3- Replace_menu.swf
4- Script_FS.swf
5- Read_GDFS.swf
6- Write_GDFS.swf
7- Script_GDFS.swf

فرمت فایلهای ویدیوئی فلش هست که برای مشاهده آنها به برنامه Flash Player نیاز دارید که آن را هم آپلود کرده ام. در صورت نبودن برنامه در سیستم، پیوست دوم را هم دانلود کرده و نصب کنید.

لطفا فایل PDF آموزشی را کامل مطالعه کنید.

-

walkman59
17-09-2007, 03:21
سلام خدمت دوستان عزیز
قابل توجه کسانی که بعد از تغییرات با فار گوشی انها با فایل rest زوشن نمی شود
یکی از قابلیت این برنامه ابن است که موقعی که به ویسله فار گوشی را هک میکنید و تغییرات را روی گوشی انجام میدهید دیگر احتیاج به دوبار ه وصل شدن به فار و فایل REST را روی گوشی فلش کردن نیست فقط کافی است که با برنامه SETool2Lite دز قسمت مدل phone type مدل گوشی مورد نظر را انتخاب کرده وبدون هیچ تغییری در برنامه گزینه فلش را زده و کارها را تا اخر انجام دهید ودر اخر کابل را جدا کرده و گوشی را روشن کنید به همین راحتی
با تشکر از اقا مسعود عزیز
اگر تکراری بود معذرت می خواهم

ehsansml67
17-09-2007, 05:53
Masoud57 جان تاپیک خیلی شلوغه اگه میشه سرو سامانی بده و پست های مفید رو بیار صفحات اول

درباره z530 هم یه توضیحی بدی ممنون میشم

میخوام آکوستیک رو عوض کنم نه فایل دارم و نه آموزش

moh69ali
17-09-2007, 07:57
بله شما باید همه قسمت ها رو دانلود کنی.فقط قسمت اول رو اکسترکت کن تا فایل اصلی بوجود بیاد. فایل Fs هم که آماده هست.
Main و Fs رو در قسمت Files اد کن.کاستوم رو هم در قسمت MISC Files قرار بده.
درایو Usb رو دوباره نصب کن.می تونی بری تو آرشیو دانلود و از اونجا بگیری.لینکش رو برات می ذارم.(در پست 1 NewUsbDriver.zip رو دانلود کن)
http://www.mobilesara.net/showthread.php?t=27854
از ورژن 1.08 برنامه هم استفاده کنی بد نیست.-=-=-=-
دوست عزیز و گرامی وسط کار error می دهد و تا 134/297 تا از فایلهای مربوطه را رایت می کنه و بعد می زنه block error و گوشی روشن نمیشه به نظر شما مشگل از کجاست اگر میشود کمک کنید به گوشیم احتیاج دارم .باتشکر..................................... ...

moh69ali
17-09-2007, 08:07
در ضمن گوشی من k750 تبدیل شده به w800 می باشد و cid49 و red و رجیستر دستی می باشد اما هنگامی که با setool لوگ برنامه رو می گیریم مدل گوشی رو نمی زنه درضمن فایلهایی که با انها فلش کردم و کار نکرد رو لینک میدم که ببینید آیا فایلهای مربوطه اشکالی دارند که وسط کار error میدهد.در ضمن ورژن برنامه se tool2lit v1.01 می باشد.حالا شما قضاوت کنید.......................................... ..............................
MAIN
http://soubor.iprotebe.cz/files/sony_ericsson/firmware/W800_R1BC002_MAIN_EU_EMEA_RED49.rar
FS
http://soubor.iprotebe.cz/files/sony_ericsson/firmware/W800_R1BC002_FS_EMEA_2_RE9.zip
costum
http://rapidshare.com/files/48925204/W800i_CDA102430_6_EMEA_6.zip.html

jancristof
17-09-2007, 08:41
دوستان واساتید عزیز
نظرتونو به این نسخه همین نرم افزار جلب میکنم ( البته اگه تکراری نباشه ) SEtool Full که ظاهرا آنلاک هم میکنه دوستان میشه یک تستی از کارایی آن بگیرند
شرمنده وقت نداشتم آپلود کنم
ابن لینکش
http://www.iprotebe.cz/download/SETOOL2_FULL.rar.htm

hadi ejdeha
17-09-2007, 10:02
دوستان واساتید عزیز
نظرتونو به این نسخه همین نرم افزار جلب میکنم ( البته اگه تکراری نباشه ) SEtool Full که ظاهرا آنلاک هم میکنه دوستان میشه یک تستی از کارایی آن بگیرند
شرمنده وقت نداشتم آپلود کنم
ابن لینکش
http://www.iprotebe.cz/download/SETOOL2_FULL.rar.htm
فکر کنم این برنامه مخصوص باکسه و با کابل گوشی کار نمیکنه.

ببخشیدا ، ولی بهتره تا وقتی اطلاعات کامل از یک برنامه نداریم، لینک ندهیم.

bahador_2006
17-09-2007, 10:31
اقا من گوشی k550i رو منوشو با setool2 عوض کردم ولی یادم رفت از منو قبلی bachup بگیرم کسی منو اصلی k550 داره چون طرف می خواد منوش برگرده به منو قبلی(اورجینال)

Masoud57
17-09-2007, 12:09
اقا من گوشی k550i رو منوشو با setool2 عوض کردم ولی یادم رفت از منو قبلی bachup بگیرم کسی منو اصلی k550 داره چون طرف می خواد منوش برگرده به منو قبلی(اورجینال)

ببین تاپیک آموزش استخراج فایل های سیستمی به درد میخوره؟

یه توضیح مختصر هم در PDF داده ام.

Masoud57
17-09-2007, 12:14
Masoud57 جان تاپیک خیلی شلوغه اگه میشه سرو سامانی بده و پست های مفید رو بیار صفحات اول

درباره z530 هم یه توضیحی بدی ممنون میشم

میخوام آکوستیک رو عوض کنم نه فایل دارم و نه آموزش

اون آموزش برای تمام گوشی هاست از جمله Z530

بله کلا این گوشی ها از اصول یکسانی پیروی می کنند و می توان آکوستیک آن را عوض کرد. (تست کن اگه خوشت نیومد اورجینال را دوباره بریز توش کاری نداره ولی PDF بادت نره)

moh69ali
17-09-2007, 12:36
دوست عزیز و گرامی وسط کار error می دهد و تا 134/297 تا از فایلهای مربوطه را رایت می کنه و بعد می زنه block error و گوشی روشن نمیشه به نظر شما مشگل از کجاست اگر میشود کمک کنید به گوشیم احتیاج دارم .باتشکر..................................... ...
در ضمن گوشی من k750 تبدیل شده به w800 می باشد و cid49 و red و رجیستر دستی می باشد اما هنگامی که با setool لوگ برنامه رو می گیریم مدل گوشی رو نمی زنه درضمن فایلهایی که با انها فلش کردم و کار نکرد رو لینک میدم که ببینید آیا فایلهای مربوطه اشکالی دارند که وسط کار error میدهد.در ضمن ورژن برنامه se tool2lit v1.01 می باشد.حالا شما قضاوت کنید.......................................... ..............................
MAIN
http://soubor.iprotebe.cz/files/sony...EMEA_RED49.rar
FS
http://soubor.iprotebe.cz/files/sony...EMEA_2_RE9.zip
costum
http://rapidshare.com/files/48925204...MEA_6.zip.html

مگا ترون
17-09-2007, 12:48
MAIN
http://soubor.iprotebe.cz/files/sony...EMEA_RED49.rar
FS
http://soubor.iprotebe.cz/files/sony...EMEA_2_RE9.zip
costum
http://rapidshare.com/files/48925204...MEA_6.zip.html

دوست عزیز شما Mian و Fs که من لینکشون رو دادم دانلود کن . کاستومایز رو هم که برات گذاشته بودم.
اگه از GDFS گوشی بک آپ گرفته باشی دوباره برشگردون به گوشی.
اگه نه فکر کنم اگه GDFS خام گیر بیاری بشه رایت کرد رو گوشی(در این مورد آقا مسعود کمک کنن)
و در آخر اگر درست نشد ببر با باکس برات فلش کنن.

moh69ali
17-09-2007, 13:07
حالاGDFS از کجا باید پیدا کنم که مخصوص w800 باشد اگر دارید لطفا بگذارید و طریقه ی رایت ان روی گوشی را هم لطفا مرحمت بفرمایید................................
از اقای مسعود عزیز تقاضای gdfs مخصوص w800 دارم اگر لطف کنید ممنون میشوم

مگا ترون
17-09-2007, 13:23
حالاGDFS از کجا باید پیدا کنم که مخصوص w800 باشد اگر دارید لطفا بگذارید و طریقه ی رایت ان روی گوشی را هم لطفا مرحمت بفرمایید................................
از اقای مسعود عزیز تقاضای gdfs مخصوص w800 دارم اگر لطف کنید ممنون میشوم

در این مورد باید اقا مسعود نظر بدن و کمک کنن.
فایل آموزشی جدید هم اومده اونو دانلود کنید خیلی کامله.با تشکر از آقا مسعود واسه زحمتی که کشیدن.

moh69ali
17-09-2007, 13:49
آقا مسعود اگر GDFS برای w800 دارید بگذارید ممنون میشوم .

bahador_2006
17-09-2007, 14:55
اقا مسعود بدبختانه من fs کا550 رو ندارم اگه سایتی داری که fs کا550 رو داره بهم بده
M_EAST_N_AFR

^*^magnanimous^*^
17-09-2007, 15:10
آقا مسعود اگر GDFS برای w800 دارید بگذارید ممنون میشوم .
با اجازه ی آقا مسعود (بی ادبی نباشه )
فکر کنم این به دردت بخوره

Masoud57
17-09-2007, 16:46
لطفا GDFS را عوض نکنید.!!!!

به مشکل برمیخورید و باید با باکس آنلاک شود.

فقط نوع فلش فایلها را از جای دیگری تهیه کنید که cid آنها 36 باشد مثل سایت sek750i.pl

mnkha1829
18-09-2007, 00:16
سلام
از دوستان عزیز تقاضا دارم از سوالات و پست های تکراری خودداری کنید و بیشتر به فکر نوآوری باشید
مثلا در مورد تغییر IMEI با استفاده از کابل همراه گوشی یا آنلاک و کلا م.ض.عاتی که ما رو نسبت به باکس بی نیاز کنه .
البته خودم تقریبا به یه چیزهایی رسیدم و به زودی در اختیارتون قرار می دم .
فقط یه سوال کوتاه : کسی راجع به نرم افزار FW_Patche چیزی شنیده یا نه؟ به نظر کارهای خوبی می کنه !
البته خودم راجع بهش یه چیزایی می دونم اما هنوز مطمئن نیستم.

Masoud57
18-09-2007, 01:33
سلام
از دوستان عزیز تقاضا دارم از سوالات و پست های تکراری خودداری کنید و بیشتر به فکر نوآوری باشید
مثلا در مورد تغییر IMEI با استفاده از کابل همراه گوشی یا آنلاک و کلا م.ض.عاتی که ما رو نسبت به باکس بی نیاز کنه .
البته خودم تقریبا به یه چیزهایی رسیدم و به زودی در اختیارتون قرار می دم .
فقط یه سوال کوتاه : کسی راجع به نرم افزار FW_Patche چیزی شنیده یا نه؟ به نظر کارهای خوبی می کنه !
البته خودم راجع بهش یه چیزایی می دونم اما هنوز مطمئن نیستم.

چه عجب یکی پیدا شد!

من هم الان روی این موضوع کار میکنم ولی کار خیلی سختیه.

توانستم IMEI را با کابل گوشی چنج کنم ولی مدت نیم ساعت کار میکنه و بعدا سیم غیر فعال میشه!

اگه چیزی پیدا کردی ما را هم در جریان قرار بده.

راستی راجع به محاسبات CRCs چیزی میدانی؟

Hamed_jon
18-09-2007, 05:02
دوستان و مخصوصا آقا مسعود ممنون بابت برنامه.
عزیزان من چند تا از منوهایی که تو تاپیک ها گذاشته شده برای K310 ریختم اما مثله اینکه خراب میشه آخه یادم رفته بود صفحه منوی این گوشی ها 9 تا آیکون داشت .
حالا میخوام ببینم باید منوی مخصوص این گوشی رو گیر آورد یا ؟؟؟؟؟
الان بخوام منوی K310 رو عوض کنم باید چی کار کنم؟

مگا ترون
18-09-2007, 11:06
دوستان و مخصوصا آقا مسعود ممنون بابت برنامه.
عزیزان من چند تا از منوهایی که تو تاپیک ها گذاشته شده برای K310 ریختم اما مثله اینکه خراب میشه آخه یادم رفته بود صفحه منوی این گوشی ها 9 تا آیکون داشت .
حالا میخوام ببینم باید منوی مخصوص این گوشی رو گیر آورد یا ؟؟؟؟؟
الان بخوام منوی K310 رو عوض کنم باید چی کار کنم؟

اول از همه باید با دستور delfile منوهای قبلی رو پاک کنی.اگه تو امضای من نگاه کنی نوشته منوهای جدید برای... اگه بری اونجا تو صفحه 6 ایکون های اورجینال بعضی گوشی ها رو گذاشتم می تونی دانلود کنی و منوی گوشی رو به حالت اول در بیاری.
دستور delet رو هم می تونی از تو فایل آموزشی یاد بگیری .موفق باشی.
:flower:

iman_mu1990
18-09-2007, 13:26
آقا من خیلی وقت گوشیم رو آپدیت کردم (k750 به w800) ولی از همون موقع که این کار رو کردم بعضی وقت ها عکس ها نمایش داده نمی شه و وقتی عکس میگیری save نمی شه که باید گوشی رو خاموش و روشن کنم که درست شه.
می شه بگید مشکل از چیه؟ممنون

مگا ترون
18-09-2007, 13:54
آقا من خیلی وقت گوشیم رو آپدیت کردم (k750 به w800) ولی از همون موقع که این کار رو کردم بعضی وقت ها عکس ها نمایش داده نمی شه و وقتی عکس میگیری save نمی شه که باید گوشی رو خاموش و روشن کنم که درست شه.
می شه بگید مشکل از چیه؟ممنون

شما از طریق اینترنت اپدیت کردین؟:exclaim:
می تونی یک بار هم تنظیمات رو ریست کنی(فقط تنظیمات نه همه)
اگه درست نشد با استفاده از همین برنامه ایی که تو انجمن هست(SEtool)گوشی رو فول فلش کن.

moh69ali
18-09-2007, 14:26
دوستان من گوشی ام وسط فلش error میدهد امکان دارد مشگل از شارژ گوشی باشد چون تا قبل از فلش فکر کنم 30٪ شارژ داشته؟

iman_mu1990
18-09-2007, 14:40
شما از طریق اینترنت اپدیت کردین؟:exclaim:
می تونی یک بار هم تنظیمات رو ریست کنی(فقط تنظیمات نه همه)
اگه درست نشد با استفاده از همین برنامه ایی که تو انجمن هست(SEtool)گوشی رو فول فلش کن.

از اینترنت آپدیت کردم.ولی مشکل از فلش کردن من نیست من طی چند روز اخیر 4 5 بار گوشی رو فلش کردم.گفتم شاید کسی این مشکل براش پیش اومده باشه و به خاطر ریختن یک پچ یا هر چیزی دیگه پیش اومده باشه که بتونه کمکم کنه.
مرسی

bahador_2006
18-09-2007, 14:47
اقا جون هرکی که دوست دارین کمک کنید
یه منوی اورجینال k550i رو بارام بزارید
گیرم به خدا

مگا ترون
18-09-2007, 14:53
اقا جون هرکی که دوست دارین کمک کنید
یه منوی اورجینال k550i رو بارام بزارید
گیرم به خدا

شاید بشه منوی اورجینال گوشی های مشابه اون رو تو گوشی ریخت . شما ببین منوی کدوم گوشی به مال شما بیشتر میخوره.
تو امضای من منوهای جدید برای گوشی های... هست .می تونی تو صفحه6 لیست گوشی هایی که منوی اورجینالشون موجوده رو ببینی.

moh69ali
18-09-2007, 15:19
دوستان من گوشی ام وسط فلش error میدهد امکان دارد مشگل از شارژ گوشی باشد چون تا قبل از فلش فکر کنم 30٪ شارژ داشته؟

مگا ترون
18-09-2007, 15:36

خوب شما error رو بگو تا همه دوستان نگاه کنن تا نظر بدن:beurk:
در مورد شارژ هم بذار یه کم شارژ بشه یا از یه باطری فول دیگه استفاده کن تا شک در این مورد بر طرف بشه:aww:

moh69ali
18-09-2007, 16:02
bahmanjan دوست عزیز گوشیم رو فلش کردم اما هنگامی که روشن میشه میزنه insert incorrect SIM card و وارد صفحه اصلی نمی شه ؟؟؟؟؟؟؟ به نظر شما باید ببرم با باکس unloack کنند ؟اگر این طور هست هزینه چقدر است ؟ یا در غیر این صورت اگر راه حلی را در پیش روی ذهن دارید مرقون بفرمایید ................................

مگا ترون
18-09-2007, 16:32
bahmanjan دوست عزیز گوشیم رو فلش کردم اما هنگامی که روشن میشه میزنه insert incorrect SIM card و وارد صفحه اصلی نمی شه ؟؟؟؟؟؟؟ به نظر شما باید ببرم با باکس unloack کنند ؟اگر این طور هست هزینه چقدر است ؟ یا در غیر این صورت اگر راه حلی را در پیش روی ذهن دارید مرقون بفرمایید ................................

این نشون میده که شماره سریال گوشی شما اصل نیست.
شما چه فایل هایی رو بر روی گوشی فلش کردین و از کجا گرفتین.
قیمت باکس هم 3 الی4 هزار تومنه.

moh69ali
18-09-2007, 17:23
W800_R1BC002_MAIN_EU_EMEA_RED49:main
W800_R1BC002_FS_EMEA_2_RE9:fs
W800i_CDA102430_6_EMEA_6:custome
حالا مشگل از کجاست؟

wwkl8000
18-09-2007, 18:21
سلام

به دادم برسید ، اعصابم خورد خورده
من گوشیمو w700 R1CA021_EMEA6 روش pach نصب کردم ولی یادم رفته بود بزارم رو w700
الان وقتی روشنش می کنم configuration error ......می ده الان باید چی کار کنم؟لطفا کمکم کنید
لینک دانلود برای فایل اورجینال+اینکه متاسفانه گوشیم رجیستر دستی هستش

مگا ترون
18-09-2007, 18:53
W800_R1BC002_MAIN_EU_EMEA_RED49:main
W800_R1BC002_FS_EMEA_2_RE9:fs
W800i_CDA102430_6_EMEA_6:custome
حالا مشگل از کجاست؟

به شما پیشنهاد می کنم که فایل Main رو از ارشیو دانلود بگیرین که CID36 هست سپس Fs رو از لینک زیر بگیرین که فارسی هم داره.کاستو مایزتون هم که درسته.پچPlease Witeرو هم مخصوص همین فریمور دانلود کنین.گوشی رو فول فلش کن اگه خدا بخواد درست میشه.
اینم لینک FS :
http://www.4shared.com/file/15834979/d2b5d74a/W800_R1BC002_FS_EMEA6.html?s=1

مگا ترون
18-09-2007, 18:57
سلام

الان وقتی روشنش می کنم configuration error ......می ده الان باید چی کار کنم؟لطفا کمکم کنید

ابتدا فقط Main رو فلش کن اگه نشد فول فلش کنی درست میشه.معمولا این پیام رو زمانی میده که کاستومایز رو درست نریخته باشی.ولی در هر حال شما Main رو فلش کن اگه نشد فول فلش مشکل رو حل میکنه

mmshn_love
18-09-2007, 20:24
سلام

دوست گرامی مشکل از کاستومایز هست شما فایل کاستومایز رو دوباره فلش کن درست میشه

از اینترنت آپدیت کردم.ولی مشکل از فلش کردن من نیست من طی چند روز اخیر 4 5 بار گوشی رو فلش کردم.گفتم شاید کسی این مشکل براش پیش اومده باشه و به خاطر ریختن یک پچ یا هر چیزی دیگه پیش اومده باشه که بتونه کمکم کنه.
مرسی
بله دوست عزیز منم این مشکل رو دارم اون بخاطر پچ گرافیکی که کل آیک.نهای اورژینال عوض میشه هست ، هر وقتم اینجوری میشه ( همین دیشب بود ) آیکونهارو پاک میکنم دوباره میریزم روشن خاموش میکنم درست میشه:lol:

moh69ali
18-09-2007, 20:39
دوست عزیز فایلهای main و FS رو که گفته بودید دانلود کردم فقط یک چیزی رو نمی دانم این فایلهای main که 5 قسمت است چطور به یه فایل تبدیل کنم و در قسمت FILE قرار دهم البته برنامه من winrar است .اگه بگویید ممنون میشوم . در ضمن اگر زحمتی نیست یک لینک مستقیم پچ please wait رو اگر بدهید ممنون میشوم .در ضمن این پچ رو باید پس از فلش بریزم؟
با تشکر فراوان از دوست عزیز جناب آقای BAHMANJAN ...................................http://www.ben-newman.de/smilie/love/381dl.gif
http://www.ben-newman.de/smilie/love/bighug.gif

wwkl8000
18-09-2007, 20:40
:Neutral: با سلام
من فول فلش کردم ودر یک سوم please wait گیر می کند ،با پچ هم سعی کردم ولی بازم درست:non: :118: نشد

C.i.a
18-09-2007, 20:55
سلام دوباره

Peji عزیز باز هم حق با شما بود با اضافه کردن فایل کاستومایز به صورت زیپ مرحله کاستومایز هم کامل شد.

شکل زیر به وضح همه چیز را نشان داده است:
باز هم تبدیل و فول فلش K750 به W800 (برای n امین بار )

http://irapic.com/uploads/1186974325.jpg

در مرحله آخر بعد از قرار دادن 3 نوع فایل در مکانهای خود گزینه فلش را بزنید گوشی بطور کامل فلش خواهد شد.

این برنامه بسیار راحت است. کار برنامه های XS و FAR و Gslide را در عرض چند ثانیه به طور کامل و یکجا انجام می دهد. از این بهتر چیزی سراغ دارید؟

فایل کاستوم به صورت زیپ هست tpa/preset/custom که کل فایلها درون پوشه custom قرار میگیرد.

یک نفر هم پیدا بشه و این برنامه را با گوشی های brown امتحان کنه به احتمال زیاد جواب میگیره.

مسعود جان براي تغيير فضاي اس ام اس در w810 و غيره و زبان فارسي اضافه كردن به گوشي w550 با setool راحت تر هستش درسته؟؟ ميشه راهش رو بگي
بعد اين پسوندها رو كه هر كدوم براي چي هستن چه فرقي با بقيه داره رو بنويس تا كاربرا بدونن پسوندهايي مثل mbn , bin, vkp , ... هر كدوم چه فرقي دارن با چي فلش بشن بهتره.

moh69ali
18-09-2007, 21:12
دوست عزیز فایلهای main و FS رو که گفته بودید دانلود کردم فقط یک چیزی رو نمی دانم این فایلهای main که 5 قسمت است چطور به یه فایل تبدیل کنم و در قسمت FILE قرار دهم البته برنامه من winrar است .اگه بگویید ممنون میشوم . در ضمن اگر زحمتی نیست یک لینک مستقیم پچ please wait رو اگر بدهید ممنون میشوم .در ضمن این پچ رو باید پس از فلش بریزم؟
با تشکر فراوان از دوست عزیز جناب آقای BAHMANJAN ...................................http://www.ben-newman.de/smilie/love/bighug.gif

مگا ترون
18-09-2007, 22:32
با تشکر فراوان از دوست عزیز جناب آقای BAHMANJAN ...................................http://www.ben-newman.de/smilie/love/bighug.gif

شما باید همه پنج قسمت رو دانلود کنین.سپس قسمت اول رو با استفاده از برنامه Winrar اکسترکت کنید تا فایل اصلی بوجود بیاد بعد در قسمت مورد نظر در برنامه setool قرار بدین.
از این لینکی که در زیر دادم برو و فریمور مورد نظر دانلو کن. بعد از اینکه مرحله فلش و کاستومایز تمام شد این پچ رو تو گوشی اعمال کن.موفق باشی:flower:
http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=37146

مگا ترون
18-09-2007, 22:34
:Neutral: با سلام
من فول فلش کردم ودر یک سوم please wait گیر می کند ،با پچ هم سعی کردم ولی بازم درست:non: :118: نشد

چه فایل هایی رو فلش کردی.منظورم Mine & FS هست.همچنین کاستومایز

C.i.a
18-09-2007, 23:07
قابلیت ساپورت گوشیهای زیر

K510-K310-K750-D750-W300-W600-W550-W700-W800-W810-Z520-Z530-Z550

با سلام
این برنامه ورژن محدود شده SETool2 میباشد که آقای the_laser آن را ساخته اند و بعضی از امکانات برنامه اصلی حذف شده و در عوض امکان کار کردن با کابل خود گوشی یعنی DCU-60 به ان اضافه شده است.
از جمله قابلیت اصلی آن نصب پچ میباشد و همچنین فلش GDFS و فلش فریمور و خواندن فریمور.

کار کردن با این برنامه بسیار راحت است و کمتر از 1 دقیقه میتوانید گوشی را هک کنید. نباز به هیچ گونه فایلی نیست چون خود برنامه اکثر فایلهای ریست انواع فریمورهای گوشیهای ساپورت شده را دارد.

توجه : انتخاب مدل در این برنامه بسیار مهم است چون بعد از اتمام کار فایل ریست مربوط به مدل انتخابی روی گوشی فلش میشود.

محیط برنامه آنقدر ساده است که نباز به هیچ گونه توضیح اضافی ندارد. فقط قبل از کار کردن با برنامه، کنترل کنید که فایل ریست مربوط به فریمور خود در پوشه rest وجود داشته باشد. (همچنین در برنامه امکان درست کردن فایل ریست از فریمور خوانده شده به فرمت SSW نیز وجود دارد).

در این تاپیک روش نصب پچ را به صورت تصویر نشان داده شده است.
بعد از تنظیمات و انتخاب مدل گوشی و پچ مربوطه روی گزینه 4 کلیک میکنید. کلید c را نگه میدارید و کابل را نصب میکنید بعد برنامه از شما میخواهد باطری را درآورده و کابل را جدا کرده و دوباره باطری را جا انداخته و گزینه READY را زده و با نگه داشتن دکمه c کابل را وصل کنید برنامه شروع به فعالیت میکنه و در آخر پیغام کار به اتمام رسید را داده و گوشی را اتوماتیک آنپلاگ میکنه.

http://i9.tinypic.com/52z6nn7.jpg

پچهای جدید برای گوشیهای ساپورت شده نیز اخیرا از طرف سایت mobilefree منتشر شده است

یک سورپرایز دیگه از آقای the_laser

SETool2Lite v1.08

DB2010/DB2012 CID49/50/51/52, DB2020 CID49/51/52

گوشیهای cid52 هم اضافه شد!

فلش رایگان. هک و تغییر فایلهای سیستمی. خواندن و رایت GDFS. خواندن کد تلفن.

نصب پچ، خواندن فایلهای سیستمی (بیرون کشیدن آنها)، خواندن فریمور، و فلش کردن با CID پایین تر برای این گوشیها امکان پذیر نیست.

**بجز گوشیهای db2010-cid49 سایر گوشیها نیاز به فایل رست ندارند.**

مشکل رایت GDFS هم که در ورژن 1.07 برای گوشیهای db2020 وجود داشت حل شده.

با نشکر از the_laser

تمام فایلها را دانلود کنید و بعد آنها را از حالت rar خارج کنید. (با حجم 5.75 مگابایت)

اين فايلها رو دانلود كردم از شماره 1 باز كردم باز ميكنه بعد 4 رو ميخواد نه 2 رو ولي 2 رو انتخاب ميكنم هم باز نميكنه 4 رو هم همينطور در اصل باز نميشه؟؟؟ چيكار كنيم چرا اينجوريه؟؟؟ درسته فايلهااا به هم وصل نميشن پس ؟؟؟؟

sajedolyaie
18-09-2007, 23:30
ممكن شكل مديا پلير يا منوها رو عوض كردي كه در اين صورت به اين مشكل بر ميخوري

moh69ali
18-09-2007, 23:44
BAHMANJAN با فایلهایی که گفته بودید فلش کردم و گوشی رو روشن کردم و please wait ظاهر شد .با فایل مخصوص گوشی VKP آن فایل حل please wait هم ریختم ولی تاثیری نکرد . به نظر شما مشگل از کجاست

مگا ترون
19-09-2007, 00:03
BAHMANJAN با فایلهایی که گفته بودید فلش کردم و گوشی رو روشن کردم و please wait ظاهر شد .با فایل مخصوص گوشی VKP آن فایل حل please wait هم ریختم ولی تاثیری نکرد . به نظر شما مشگل از کجاست

اگه اشتباه نکنم و دوستان دیگه کمک کنن فکر کنم مشکل از GDFS باشه که راه حلش باکس هست.آقا مسعود چند پست قبل گفته بودن که به این قسمت گوشی دست نزنین چون باید با باکس آنلاک بشه.یکی از دوستان هم مشکل GDFS داشت نمی دونم مشکلش حل شد یا نه ولی به هر حال اگه دوستای دیگه نظر بدن بد نیست.اول بذار اینجا به نتیجه برسیم اگه نشد ببر واسه باکس
راستی دوست عزیز پچ رو درست ریختی منظورم اینکه تو کدوم قسمت قرار دای کدوم گزینه رو زدی و همچنین یه سوال می پرسه هنگام نصب پچ شما بله رو زدید یا خیر رو

Masoud57
19-09-2007, 01:51
مسعود جان براي تغيير فضاي اس ام اس در w810 و غيره و زبان فارسي اضافه كردن به گوشي w550 با setool راحت تر هستش درسته؟؟ ميشه راهش رو بگي
بعد اين پسوندها رو كه هر كدوم براي چي هستن چه فرقي با بقيه داره رو بنويس تا كاربرا بدونن پسوندهايي مثل mbn , bin, vkp , ... هر كدوم چه فرقي دارن با چي فلش بشن بهتره.

برای W810 افزایش فضای SMS بشه یا نه .نمیدونم!

سئوال دوم را هم در PDF جستجو کن.

Masoud57
19-09-2007, 02:17
دوستان:

لطفا از پاسخ دادن به پست های تکراری جدا خودداری کنید.

و فقط لینک راهنما (برای مطالعه ) یا تاپیک مربوطه را برای کاربران جدید ارسال کنند.

walkman59
19-09-2007, 02:28
برای W810 افزایش فضای SMS بشه یا نه .نمیدونم!

سئوال دوم را هم در PDF جستجو کن.
برای W810 و w550 افزایش فضای SMS امکانپذیر نیست
با تشکر

Reza.Ahmadi
19-09-2007, 02:56
سلام خدمت آقایون من امشب فایلهای w800 از خود سایت موبایلستان دانلود کردم هرکاری میکنم فایل fs رو فلش نمیکنه و فقط فایل main رو میریزه و فقط آیکونها تغییر میکنه لطفا کمک کنید.

elmas
19-09-2007, 04:33
با سلام من وقتی با موبایل صدایی را ضبط میکنم خیلی بی کیفیت و بد ضبط میکنه و ضعیفه که ارزش سیو کردن را نداره و همینطور صدای هوا (فش) زیادی داره لطفا بگید که از چه فایلی برای تقویت وبالا بردن کیفیت ضبط استفاده کنم و در پوشه اکوستیک کدام گزینه مال ضبط صدا است و مناسب برای ان را برایم بگذارید ممنون
گوشی من w810 فریمور r4ea031 است ممنون

iman_sfm
19-09-2007, 04:43
با سلام من وقتی با موبایل صدایی را ضبط میکنم خیلی بی کیفیت و بد ضبط میکنه و ضعیفه که ارزش سیو کردن را نداره و همینطور صدای هوا (فش) زیادی داره لطفا بگید که از چه فایلی برای تقویت وبالا بردن کیفیت ضبط استفاده کنم و در پوشه اکوستیک کدام گزینه مال ضبط صدا است و مناسب برای ان را برایم بگذارید ممنون
گوشی من w810 فریمور r4ea031 است ممنون
سوالتو تو لینک زیر مطرح کن.
http://www.mobilestan.net/showthread.php?t=29679

Masoud57
19-09-2007, 04:49
سلام خدمت آقایون من امشب فایلهای w800 از خود سایت موبایلستان دانلود کردم هرکاری میکنم فایل fs رو فلش نمیکنه و فقط فایل main رو میریزه و فقط آیکونها تغییر میکنه لطفا کمک کنید.

فایل FS که گرفتی CID چنده؟

کنترل کن حتما 36 باشه و در ضمن لوگ برنامه را هم آپ کن(البته فقط قسمتی از آن را )

Hamed_jon
19-09-2007, 05:57
اول از همه باید با دستور delfile منوهای قبلی رو پاک کنی.اگه تو امضای من نگاه کنی نوشته منوهای جدید برای... اگه بری اونجا تو صفحه 6 ایکون های اورجینال بعضی گوشی ها رو گذاشتم می تونی دانلود کنی و منوی گوشی رو به حالت اول در بیاری.
دستور delet رو هم می تونی از تو فایل آموزشی یاد بگیری .موفق باشی.

بهمن جان خیلی ممنون از راهنماییت اما عزیز من همون اول فایلها رو پاک کردم و منوی اورجینال این گوشی رو ریختم و درست شد.
اما من حالا میخوام منوی گوشی K310 رو عوض کنم؟ چطوری باید این کارو بکنم؟
باید منوهای 9 آیکون گیر بیارم؟چه کنم؟

واقعا تشکر...:merci:

wwkl8000
19-09-2007, 07:47
اگه اشتباه نکنم و دوستان دیگه کمک کنن فکر کنم مشکل از GDFS باشه که راه حلش باکس هست.آقا مسعود چند پست قبل گفته بودن که به این قسمت گوشی دست نزنین چون باید با باکس آنلاک بشه.یکی از دوستان هم مشکل GDFS داشت نمی دونم مشکلش حل شد یا نه ولی به هر حال اگه دوستای دیگه نظر بدن بد نیست.اول بذار اینجا به نتیجه برسیم اگه نشد ببر واسه باکس
راستی دوست عزیز پچ رو درست ریختی منظورم اینکه تو کدوم قسمت قرار دای کدوم گزینه رو زدی و همچنین یه سوال می پرسه هنگام نصب پچ شما بله رو زدید یا خیر رو

نه:didas: منم همین مشکل رو داشتم،شما بعد از این که please wait رو پچ کردی د:didas: فعه اول تو یک سوم گیر می کنه،گوشی رو خاموش کن و باطری رو در بیار (اگه نشد باطری رو همونطوری در بیار :Great: :lol: )بعد دوباره سعی کن منتهی با حوصله اونجایی که می گه please wait واقعا صبر کن (2-3)دقیقه حل می شه:go:

Reza.Ahmadi
19-09-2007, 11:28
فایل FS که گرفتی CID چنده؟

کنترل کن حتما 36 باشه و در ضمن لوگ برنامه را هم آپ کن(البته فقط قسمتی از آن را )

welcome to setool2 lite edition v 1.08
supported DB2010/DB2012 CID49/50/51/52, DB2020 CID49/51/52
FILE RECOGNIZED AS CUSTOMIZATION PACKAGE.

CDA:CDA102295/7
MODEL:W800i
VARIANT:EMEA_6
LANGUAGE: EN
LANGUAGE: AR
LANGUAGE: FA
LANGUAGE: FR
LANGUAGE: RU

OTP LOCKED:1 CID:49 PAF:1 IMEI:35378501823262 CERT:RED
LDR:051207 0928 NPACXC1250165_1_SEMC_COMPACTFLASHLOADER R2B
Flash props sent ok

DETACH CABLE FROM PHONE.
REMOVE BATTERY FROM PHONE, THEN INSERT IT BACK
THEN PRESS "READY"

Trying to launch embedded bootloader...
Embedded flashloader:
Flash props sent ok
FOUND: R1CA021_CXC125952_EU_1_CL
Restore from:R1CA021_CXC125952_EU_1_CL
can't open file "C:\M.R.A\My Internet\Mobile\Sony Ericsson\Flash SE\Programs\SETOOL\setool2lite 1.08\rest\R1CA021_CXC125952_EU_1_CL"
writing C:\M.R.A\My Internet\Mobile\Sony Ericsson\Flash SE\Files\Main & FS\W800\R1BC002\Main\CID49\W800_R1BC002_MAIN_EU_EM EA_RED49.bin
CURRENT FLASH FILE CID:49
SSW uses dynamic hash, dynamic hash len is:291
Will flash 291 blocks...
Send superblock command NAK
Elapsed:355 secs.

مگا ترون
19-09-2007, 13:24
بهمن جان خیلی ممنون از راهنماییت اما عزیز من همون اول فایلها رو پاک کردم و منوی اورجینال این گوشی رو ریختم و درست شد.
اما من حالا میخوام منوی گوشی K310 رو عوض کنم؟ چطوری باید این کارو بکنم؟
باید منوهای 9 آیکون گیر بیارم؟چه کنم؟

واقعا تشکر...:merci:

من خودم روی K510 منوی 9 ایکونی ریختم جای رادیو خالی می موند در ضمن درست هم کار نمی کرد.اگه واسه اینجور گوشی های گیر آوردم حتما تو تایپک مربوطه واسه دانلود میذارم.

bahador_2006
19-09-2007, 14:19
اقا مسعود این همه کمک می کنی اونوقت یک منوی ناقابل k550i رو برام نمی تونی بزاری تورو خدا اپ کن خواهش میکنم

Moriss
19-09-2007, 14:52
بهادر خان این چه درخواستیه. اولا ببینین چیزی که میخوای اصلا وجود داره یا نه. در ثانی مسعود عزیز خیلی برای این انجمن زحمت کشیده و مطمئنا هرکاری از دستش بربیاد بدون چشم داشت برای دوستاش انجام میده

Reza.Ahmadi
19-09-2007, 15:22
سلام من امروز فایلهای آکوستیک رو روی K750 با xs ریختم ولی هرکاری میکنم نمیتونم منو رو بریزم لطفا کمک کنید.

مگا ترون
19-09-2007, 15:36
اقا مسعود این همه کمک می کنی اونوقت یک منوی ناقابل k550i رو برام نمی تونی بزاری تورو خدا اپ کن خواهش میکنم

با اجازه از آقا مسعود و آقاموریس
دوست عزیز بفرما اینم منوی اورجینال K550 آماده هست و می تونی تو برنامه SETool2Lite قرار بدی البته با پاک کردن منوی قبلی:flower:

مگا ترون
19-09-2007, 15:38
سلام من امروز فایلهای آکوستیک رو روی K750 با xs ریختم ولی هرکاری میکنم نمیتونم منو رو بریزم لطفا کمک کنید.

به شما پیشنهاد میکنم که با برنامه SEtool این کار رو انجام بدین راحت و سریع.آموزش کامل هم هست .

C.i.a
19-09-2007, 16:08
آقا پست 716 رو هم جواب بدين ممنون ميشم.

برنامه setool دانلود كردم ولي فايلها باز نميشه اولي باز ميكنيم خطا ميده مشكل داره

m_abotalebie
19-09-2007, 17:13
من داشتم با گوشی دوستم که w800 هست چندتا چیز رو امتحان میکردم
ولی متاسفانه به یه مشکل برخوردم که ظاهرا برای gdfs هست و من بک آپ اونو ندارم حالا اگه بخوام gdfs خام روش فلش کنم چیکار باید بکنم

مگا ترون
19-09-2007, 18:27
ولی متاسفانه به یه مشکل برخوردم که ظاهرا برای gdfs هست و من بک آپ اونو ندارم حالا اگه بخوام gdfs خام روش فلش کنم چیکار باید بکنم

اگه بک آپ می گرفتی خیلی خوب بود ولی الان یه کم مشکله آقا مسعود گفتن GDFS خام نباید ریخته بشه و حتما باید مال خود گوشی باشه.چه مشکلی بوجود اومده که میگی از GDFSهست.
درضمن اگر مطمئنی که از GDFS هست ببر با باکس فلش کنن:flower:

مگا ترون
19-09-2007, 18:40

دوست عزیز یک چیز روهم باید می گفتم .وجود این تایپک و فعالیت ما در این تایپک به لطف وجود آقا مسعود و پشتیبانی مدیران انجمن محبوب سونی اریکسون هست.پس دلیلی وجود نداره که آقا مسعود چیزی رو بدونن و نخوان بگن. شما درخواست بدین شاید یکی داشته باشه و آپ کنه.همون طور که دیدین آپ هم شد.
امیدوارم منوی اورجینال هم بدردت بخوره بهادر عزیز.

مگا ترون
19-09-2007, 20:20
آقا پست 716 رو هم جواب بدين ممنون ميشم.

برنامه setool دانلود كردم ولي فايلها باز نميشه اولي باز ميكنيم خطا ميده مشكل داره

فکر نکنم مشکل از طرف انجمن و فایل آپلودی باشه چون برنامه ایی هست که همه ما بدون مشکل دانلود کردیم.
چه خطایی رو میده هنگام باز کردن.از Winrar استفاده می کنین؟

f_18c
19-09-2007, 22:46
سلام و خسته نباشید به بچه های گل سایت مخصوصا مسعود آقای عزیز!!
1مشکل کوچیک دارم با Setool2lite !!گوشیم وcid49و k750 که میخوام تیدیل کنم یه w800
طبق آموزشایی که مسعود جان زحمتشو کشیدن firmeware ها رو به همون ترتیب add میکنم.یعنی هم main و هم fs
کاستوم پکم همینطور
گوشیمم w800 انتخاب میکنم.
اما نمیدونم چرا برنامه فقط main رو فلش میکنه رو گوشی!!
اگه راهنماییم کنید ممنون میشم

مگا ترون
19-09-2007, 22:52
1مشکل کوچیک دارم با Setool2lite !!گوشیم وcid49و k750 که میخوام تیدیل کنم یه w800
طبق آموزشایی که مسعود جان زحمتشو کشیدن firmeware ها رو به همون ترتیب add میکنم.یعنی هم main و هم fs
کاستوم پکم همینطور

اونقدر به جای اقا مسعود جواب دادم که خجالت می کشم.
شما Main و FS رو از کجا دانلود کردید اگه اسمش رو هم بگین ممنون میشیم:flower:

Reza.Ahmadi
20-09-2007, 00:56
کاستوم پکم همینطور
دوست عزیز منم مشکل شما رو دارم نمیدونم چرا اینجوری میشه.مطمنم فایلها رو درست انتخاب میکنم ولی فقط main فلش میشه.
QUOTE=bahmanjan]اونقدر به جای اقا مسعود جواب دادم که خجالت می کشم.
شما Main و FS رو از کجا دانلود کردید اگه اسمش رو هم بگین ممنون میشیم:flower:[/QUOTE]
بهمن جان از همین سایت موبایلستان دانلود کردم.

mnkha1829
20-09-2007, 01:11
سلام

روش جدید فول فلش و آنلاک با استفاده از D-client با کابل همراه گوشی

مزیت : این نرم افزار توانایی های setool2lite را دارا نمی باشد اما میتوان علاوه بر فریمورهای باز (*.mbn و یا *.fbn و ... ) از آن برای فلش گوشی با فریمورهای قفل شده یا همون فریمورهای setool اصلی استفاده کرد . ضمن اینکه می توان آنلاک رو هم با این نرم افزار انجام داد.

معایب : این نرم افزار متاسفانه پولی می باشد و ما میتوانیم فقط به مدات 1 ماه بطور رایگان از آن استفاده کنیم همین طور از آنلاک تنها 12 بار می توان بصورت رایگان استفاده کرد . ( البته ما ایرانی ایم و به وقتش می دونیم چیکار کنیم ) .

روش کار :
1) کلیک روی Attach phone
2) مانند سایر نرم افزارها خاموش کردن گوشی و نگه داشتن کلید C و اتصال به کامپیوتر
3) توجه کنید که نرم افزار مدل را بدرستی شناسایی کرده باشد در غیر این صورت مدل را خودتان انتخاب کنید .
4) اتنخاب زبان
5) با کلیک روی دکمه + میتوانید فریمورهای مورد نظر را برای فلش روی گوشی اضافه کنید (اول main و بعد fs ) همان طور که ملاحضه می کنید نرم افزار قادر است تمامی فریمورها را با هر پسوندی شناسایی کند .
6) در صورت نیاز به آنلاک تیک کنار unlock را فعال کنید.
7) تیک مربوط به customize را بردارید . (بدلیل محدودیت پولی در صورت فعال بودن این گزینه نمی توانید عمل فلش را انجام دهید.)
8) روی GO کلیک کنید
پس از پایان عملیات فلش حتماً متوجه شدید که عمل کاستمومایز صورت نگرفته لذا برای این کار از نرم افزار محبوب setool2lite استفاده کنید .

اطلاعات نرم افزار :
D-client v0.98_0011
only USB cable is needed
DB2010/12/20, PNX5230 Flashing
Patch unlocking CID49/51
1 month of free flashing + 12 unlocks
لینک دانلود :
متاسفانه سرعت اینترنتم اینقدر پایین که نمی تونم تو خود سایت آپلود کنم .
http://md.gsmdownload.net/D-Client/
اگر جایی ازتون پسوورد خواست ، یوزرنیم و پسوورد cruiser می باشد .

Masoud57
20-09-2007, 01:50
اونقدر به جای اقا مسعود جواب دادم که خجالت می کشم.
شما Main و FS رو از کجا دانلود کردید اگه اسمش رو هم بگین ممنون میشیم:flower:

بهمن جان ما مخلصتیم.

همین که اینجا هستی و مشکلات دوستان را با حوصله جواب میدی از شما بینهایت سپاسگذارم.

Masoud57
20-09-2007, 01:55
کاستوم پکم همینطور

مثل اینکه فایل FS که در سایت آپلود شده دارای مشکل هست.

پیشنهاد میکنم از فایل های بدون دستکاری شده W800 استفاده کنید. (cid-36)

این فایل ها را از sek750i.pl دانلود کنید. (من هم از آنجا دانلود کرده ام و بدون مشکل هستند.)

-

Masoud57
20-09-2007, 02:03

بزودی نحوه فلش منطقه GDFS را در یک تاپیک جداگانه خواهم گفت.( الان یک GDFS را درست کرده ام که در گزینه فلش قرار میگیره و در گوشی فلش میشه و در حال درست کردن پچ های آنلاک هستم. اگر خدا بخواهد و جواب دهد مشکل بسیاری از دوستان حل خواهد شد. این موضوع فلش کردن GDFS با رایت GDFS فرق دارد)

میدانید اگر این منطقه را رایت کنید حتما باید توسط باکس آنلاک شود.

mnkha1829
20-09-2007, 02:31
چه عجب یکی پیدا شد!

من هم الان روی این موضوع کار میکنم ولی کار خیلی سختیه.

توانستم IMEI را با کابل گوشی چنج کنم ولی مدت نیم ساعت کار میکنه و بعدا سیم غیر فعال میشه!

اگه چیزی پیدا کردی ما را هم در جریان قرار بده.

راستی راجع به محاسبات CRCs چیزی میدانی؟

IMEI رو با چه روشی یا نرم افزاری چینج می کنی ؟
حتما این رو هم می دونی که بعد از چینج IMEI باید گوشی رو آنلاک (unlock) کنی ؟!
اگر بعد از آنلاک باز هم موفق نشدی جزئیات بیشتری در اختیارم قرار بده تا شاید با کمک همدیگه بتونیم یه کارایی بکنیم .
در مورد CRCs بگم هیچی ، خیلی بهتره .

Masoud57
20-09-2007, 02:42
IMEI رو با چه روشی یا نرم افزاری چینج می کنی ؟
حتما این رو هم می دونی که بعد از چینج IMEI باید گوشی رو آنلاک (unlock) کنی ؟!
اگر بعد از آنلاک باز هم موفق نشدی جزئیات بیشتری در اختیارم قرار بده تا شاید با کمک همدیگه بتونیم یه کارایی بکنیم .
در مورد CRCs بگم هیچی ، خیلی بهتره .

IMEI را بابرنامه خاصی عوض نمیکنم براش پچ مینویسم.

الان همه میدانند اگه imei عوض بشه حتما باید آنلاک بشه.

چشم حتما.

-

Masoud57
20-09-2007, 03:15
سلام

روش جدید فول فلش و آنلاک با استفاده از D-client با کابل همراه گوشی .

برنامه را کامل تست کردم. مثل برنامه SeKing هست فقط MAIN و FS را فلش کرد. و خبری از کاستومایز نبود. (البته مشکلی نیست SETOOL آن را کاستومایز میکنه)

قسمت آنلاک هم فقط برای گوشی های DB2020 هست. موقع تیک زدن برای گوشی های DB2010/12 پیغام میده گوشی شما DB2020 نیست.

البته چیزی را هم بگم این سرور سایت کروزر سرعتش خیلی کمه. 45 دقیقه طول کشید تا خود برنامه را دانلود کنم چه رسد به فلش فایل!

-