آیفون 6 - خرید شارژ همراه اول - اپل ایدی - عکس - فروشگاه موبایل - طراحی وب سایت - فروشگاه اپل - بهینه سازی سایت - گیفت کارت گوگل پلی

برنامه نویسی آندروید - قیمت گوشی - شارژ مستقیم - خرید شارژ ایرانسل - شارژ مستقیم - گیفت کارت - قیمت روز گوشی موبایل - گیفت کارت
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: خالی شدن باطری ویواز

1. Top | #1

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 691091
    سپاس ها
    8
    سپاس از شما 16 بار در 12 پست
    ( جزئيات بيشتر )

Varia خالی شدن باطری ویواز

سلام دوستان جدیدا یه مشکلی برام پیش اومده که خیلی ناراحتم کرده گوشیم هرروز صبح میزارم شارژ ولی سرشب متاسفانه شارژش تموم میشه بطوریکه کاملا خاموش میشه و اینو بگم از کسانی هم نیستم که گوشی مثل اسباب بازی دستشون باشه یک اس م اس و زنگ زدن واینو بگم که این مشکل من 5 روزهدارم قبلا 2روزشارژ نگاهمی داشت ولی الان فقط 10 ساعت
    کمک مالی به سایت

2. Top | #2
    کمک مالی به سایت

3. 4 كاربر زير از شما choopan عزيز، سپاسگزاری كرده اند

4. Top | #3

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 559868
    نام : HamidReza
    سپاس ها
    1,214
    سپاس از شما 2,914 بار در 797 پست
    ( جزئيات بيشتر )

سلام بنظر من اگه منبع تغذیه داری وصلش کن ببین در حالت standby ولتاژ میکشه یانه اگر هم نداری ببرش یی تعمیرات موبایلی .... فکر کنم اگه به باطری موبایلت یی شوک بدی درست بشه باید ببریش تعمیرات موبایل باطری بده بگو یی شوک به باطری بده .. البته اگه باطریت نو هست و خیلی خراب نیست و باد نکرده باشه و اصل هم باشه..
    کمک مالی به سایت

5. 3 كاربر زير از شما wave525mymobile عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #4

درجه : مدیر بازنشسته
    بخش : MaemO
    شماره كاربري : 171950
    سپاس ها
    12,246
    سپاس از شما 38,288 بار در 4,526 پست
    ( جزئيات بيشتر )

نقل قول نوشته اصلی توسط penaton نمایش پست ها
    سلام دوستان جدیدا یه مشکلی برام پیش اومده که خیلی ناراحتم کرده گوشیم هرروز صبح میزارم شارژ ولی سرشب متاسفانه شارژش تموم میشه بطوریکه کاملا خاموش میشه و اینو بگم از کسانی هم نیستم که گوشی مثل اسباب بازی دستشون باشه یک اس م اس و زنگ زدن واینو بگم که این مشکل من 5 روزهدارم قبلا 2روزشارژ نگاهمی داشت ولی الان فقط 10 ساعت

شما حتما و حتما چک کنید و ببینید که وایرلس و Gprs گوشی فعال نباشه

چون میگین جدیدا این مشکل پیش اومده می تونه به خاطر فعال بودن Gprs در پس زمینه باشه

اگر موارد بالا نبود ، گوشی رو پیش یه تعمیرکار ماهر و مجرب ببرید تا از گوشیتون با منبع ، تست جریان کشی ( به زبون خودمون برق دزدی ) بگیره
    کمک مالی به سایت

7. 4 كاربر زير از شما SAJJAD عزيز، سپاسگزاری كرده اند